فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات
توری حصاری

توری های حصاری

توری حصاری چیست؟

حفاظت و ایجاد امنیت در زیستگاه دغدغه ای است که از ابتدای پیدایش بشر همواره وجود داشته است و از گذشته تا کنون ابزار و امکانات زیادی برای حفظ امنیت محیط زندگی توسط انسان تولید شده است.

توری یکی از مواردی است که در تامین امنیت کاربرد فراوانی دارد. در ادامه از فروشگاه کلیدآهن قصد داریم ضمن معرفی این محصول، شما را با کاربردها، انواع و تنوع قیمت توری حصاری بیشتر آشنا کنیم.

کاربرد توری فنس چیست؟

همانطور که اشاره کردیم یکی از راه های حفاظت از اراضی یا ایجاد مرز، استفاده از حصار است. در گذشته این محصول به دلیل مقاومت کم نمی توانست کارایی بالایی داشته باشد و استفاده از آن محدود بود، اما امروزه به دلیل تولید توری حصاری گالوانیزه، محصولات با استحکام و دوام بالا جایگزین روش های قدیمی شده اند.

این محصول در حال حاضر از فولاد گالوانیزه یا ضد زنگ ساخته شده است و طول عمر آن حدود 50 سال است. لازم به ذکر است توری فانتزی پلی اتیلن نیز در بازار موجود است که عمر طولانی ندارد و برای نرده های موقت استفاده می شود .

قبل از خرید توری فانتزی باید به نوع کاربرد و جنس آن توجه ویژه ای داشت. به عنوان مثال نرده های فولادی به دلیل استحکام بالا به طور طبیعی عمر بیشتری دارند. اما هزینه زیادی خواهد داشت. همچنین برای حصار کشی باغ یا استادیوم خیلی مناسب نیست؛ بنابراین حصار هر جنس باید بسته به نیاز انتخاب شود تا علاوه بر تامین امنیت از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد. به طور کلی می توان این محصول را یکی از پرمصرف ترین محصولات مفتولی دانست.

مشخصات توری حصاری

در تولید این نوع توری به طور کلی از دو روش دستی و ماشینی استفاده می شود. ارتفاع در نظر گرفته شده برای نرده ها معمولا بین 0.5 تا 3 متر بسته به نیاز مشتری می باشد و سیم مورد استفاده برای بافت فانتزی بین 2 تا 4.75 متغیر است. وزن توری حصاری نیز به قطر سیم و اندازه فنر بستگی دارد و متغیر است.

توری های حصاری

توجه داشته باشید که سیم گالوانیزه سرد قیمت و کیفیت پایین تری دارد؛ بنابراین در برابر زنگ زدگی مقاومت کمتری دارد و برای حصارکشی در مناطق مرتبط توصیه نمی شود. از طرف دیگر سیم های گالوانیزه گرم دارای استحکام بالاتری هستند. آنها همچنین می توانند در هر شرایط آب و هوایی استفاده شوند.

حالت های مختلف بافت مش حصار

دو انتهای نرده را می توان به سه حالت بافته کرد، با توجه به درخواست مشتری، حالت های زیر برای بافت مش نرده موجود است:

  • دو سر قلاب
  • دو سر پیچ
  • یک سر قلاب
  • یک سر پیچ

حالت بافت دو سر پیچ رایج تر است و بارگیری آن راحت تر است.

کاربردهای مختلف مش حصار

از مهمترین کاربردهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حصار دور زمین ورزشی
  • دیوارهای ویلا و خانه
  • اطراف باغ
  • زمین کشاورزی
  • مناطق ویژه یا حفاظت شده مناطق نظامی

قیمت توری حصاری

به طور کلی، هرچه قطر سیم بزرگتر یا اندازه فنر کوچکتر باشد، نرده سنگین تر است. وزن این محصول تاثیر مستقیمی بر قیمت آن خواهد داشت. سیم مورد استفاده برای تولید توری حصاری معمولاً فولاد گالوانیزه است که به دو صورت گرم و سرد در بازار موجود است. امیدوارم این مطالب از مجموعه کلیدآهن کمک زیادی در انتخاب و خرید توری حصاری به شما کرده باشد.

سوالات متداول

طول عمر مفید توری حصاری چه مقدار میباشد؟

طول عمر مفید توری حصاری در حدود 50 سال می باشد

از مهم ترین ویژگی های این نوع توری به چه مواردی میتوان
اشاره کرد؟

این توری به علت ماندگاری و طول عمر زیاد در صنایع گوناگون مورد استفاده
قرار میگیرد و همچنین به علت سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف در
مناطق گوناگون می تواند کاربرد داشته باشد.

توری حصاری به چه صورت به فروش میرسد؟

این توری اغلب به صورت رولی تولید میگردد اما بنا به درخواست مشتری
قابل برش نیز میباشد