فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات
توری مرغی

توری های مرغی

توری مرغی : پرندگان می توانند آزاردهنده باشند، به خصوص اگر تصمیم بگیرند که ملک شما را به محلی برای تغذیه، جوجه کشی یا لانه سازی تبدیل کنند. مواد لانه سازی و مدفوع پرندگان می توانند باعث بیش از 60 بیماری شوند که بسیاری از آنها می توانند کشنده باشند . گونه های پرندگانی که احتمالاً در ملک شما مشکل ایجاد می کنند گنجشک، مرغ، مینا هندی یا مینای خانگی و کبوتر هستند.

با آنها در اطراف، شما باید با فضولات بد و سمی، دریچه ها و مجراهای مسدود شده، مواد پراکنده لانه، رفتار تهاجمی، آسیب فیزیکی و موارد دیگر مقابله کنید. با این حال، شما می توانید با توری مرغی که به درستی انجام شده است، از همه این موارد جلوگیری کنید. فروشگاه کلیدآهن این محصول پرکاربرد را در اختیار شما عزیزان قرار دارده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

مزایای توری مرغی چیست؟

توری پرنده تأثیر منفی پرندگان مشکل ساز را کنترل می کند. اما برای بهترین نتیجه به شبکه های با کیفیت و نصابان ماهر نیاز دارید. در زیر راه هایی وجود دارد که تورهای با کیفیت بالا می توانند برای شما مفید باشند.

1. شبکه پرنده درست انجام شده است!

خوبی نصب توری مرغی باکیفیت این است که پرندگان را از گاراژها، آشیانه های هوایی، پیشروها، سایبان ها، انبارها، کارخانه ها و سایر مناطق دور نگه می دارد بدون اینکه لزوماً آنها را به دام بیاندازد. این یک راه حل عالی برای منصرف کردن آنها از تبدیل مکان شما به محل لانه سازی یا تغذیه است.

کشتن پرندگان صرف نظر از ماهیت مهاجم آنها غیرانسانی است؛ بنابراین، شما قادر خواهید بود از سازه های تجاری بدون ایجاد آسیب محافظت کنید. علاوه بر این، توری پرنده سازگار با محیط زیست و به اندازه کافی قوی است که در شرایط سخت محیطی مقاومت کند.

2. نور و هوا

توری مرغی که به درستی انجام شود مهم است؛ زیرا مانع رسیدن نور و هوا به ساختمان شما نمی شود. همچنین به همین دلیل است که نمی توانید نیاز به نصاب حرفه ای را نادیده بگیرید. یک متخصص می‌داند که یک توری پرنده ایده‌آل نباید از نور طبیعی جلوگیری کند یا میزان هوای ورودی به ملک شما را کاهش دهد.

توری مرغی

توری های مرغی

3. این یک اقدام پیشگیرانه عالی است

توری مرغی یک استراتژی عالی برای جلوگیری از دسترسی پرندگان به اموال تجاری شما است و آنها را وادار می کند که به دنبال مکان دیگری برای لانه سازی یا خوابیدن باشند. با این استراتژی می توانید پرندگان را از پشت بام ها، طاقچه ها و غیره دور نگه دارید. یک متخصص مناسب‌ترین مکان را برای قرار دادن توری می‌شناسد که بتواند بازدهی بیشتری داشته باشد و برای مشتریان شما کمتر قابل توجه باشد.

4. مقرون به صرفه بودن

توری پرنده یک روش مقرون به صرفه برای بازدارندگی پرندگان است. اگر درست انجام شود می تواند بیش از هفت سال دوام بیاورد. علاوه بر این، نسبت به بسیاری از روش‌های دیگر به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد و نیازی به تعویض آن قبل از پایان هفت سال نخواهید داشت. یک نصاب ماهر به شما توصیه می کند که هر چند وقت یکبار باید توری مرغی خود را نگهداری کنید.

قیمت توری مرغی فلزی

قیمت توری بر اساس مشخصات فنی آن متغیر است. توری مرغی‌ها به شکل رول‌هایی با عرض 120 سانتی‌متر تولید می‌شوند. طول رول آن‌ها معمولا 45 متر است. با چشمه‌های 3.4 اینچی تولید می‌شوند؛ بنابراین تنها عاملی که باعث تغییر در قیمت این توری می‌شود وزن آن‌ها است. وزن این توری ناشی از ضخامت مفتول آن می‌باشد. هر  چقدر مفتول ضخیم‌تر، قیمت توری نیز افزایش می یابد. امیدوارم این مطالب از مجموعه کلیدآهن برای شما مفید باشد. درصورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران در قسمت دیدگاه به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

توری مرغی با چه ابعادی تولید میشود؟

این کالا به صورت رول هایی با طول 45 متر و عرض عای متفاوت تولید میگردد.

چه فاکتور هایی در قیمت این کالا تاثیر گذار است؟

قیمت این کالا براساس نوع گالوانیزه(گرم یا سرد)،تولید داخل یا خارج بودن و
نوع چشمه آن متغیر میباشد.

قیمت توری ایرانی بیشتر است یا خارجی؟چرا؟

توری ایرانی، زیرا توری ایرانی از نوع گالوانیزه گرم و توری خارجی
از نوع گالوانیزه سرد میباشد.

متداول ترین نوع چشمه در این توری چه میباشد؟

متداول ترین نوع چشمه در توری مرغی چشمه هایی با ظاهر شش ضلعی میباشد.