فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

زانو جوشی استنلس استیل 304

زانوی جوشی استنلس استیل ۳۰۴ به دلیل دارا بودن آلیاژ، منگنز، کروم، کربن و نیکل که برعکس فولاد معمولی در مقابل شرایط تغییر رنگ یا زنگ زدگی و یا فرسایش ویا حتی دچار برخورد با رطوبت مقاومت بالایی دارد.  زانوی ۳۰۴ جهت تغییر مسیر خطوط استفاده می شود. در این مقاله زانو جوشی استنلس استیل 304 از سایت کلیدآهن به معرفی موضوعاتی مرتبط مانند اتصالات استیل ۳۰۴، اتصالات استنلس استیل جوشی، زانو لوله استیل، انواع زانو استنلس استیل، کاربرد زانو استیل، ویژگی ساختار زانو استیل، اتصالات جوشی استیل ایران، کاربرد زانوی استیل در نرده، زانو استنلس استیل رزوه و قیمت اتصالات استیل می پردازیم.

اتصالات استیل ۳۰۴

لوله استیل به دلیل دارا بودن مقاومت در برابر خوردگی از پرکاربردترین لوله استیل در صنایع متنوع به شمار می آید. لوله استیل همانگونه که از نام آن معلوم است، و با دارا بودن ویژگی آلیاژی که از جنس استیل است. استفاده کاربردی این لوله سبب سهولت جابجا کردن انواع تولیدات می شود.

از حائز اهمیت ترین کاربرد این لوله می تواند به لوله کشی وابسته و همینطور تصفیه کردن آب و فاضلاب اشاره کرد. از موارد دیگر پرکاربردی این لوله می توان به خطوط انتقال و پالایشگاهی نفت اشاره نمود.

اتصالات استنلس استیل جوشی

در صنعت و ساخت اتصال جوشی استیل انواع مختلفی از اتصالات استیل موجود است. که هر کدام از این اتصالات برای کاربرد خاصی استفاده می شود. اگر شما هم فعالیتی در صنعت استیل داشته باشید، حتما با این اتصالات آگاهی کامل را دارید. در ادامه مقاله زانوی استنلس استیل ۳۰۴ از وب سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

زانو لوله استیل

در ساخت استیل یک صنایع برای تغییر جهت لوله کشی توسط زانو ها و اما برای تقسیم جریان از زانوی سه راهی استفاده می گردد. از لوله استیل و اتصالات بیشتر در صنایع مختلف استفاده می شود.

انواع زانو استیل

 • زانوی ۹۰ درجه ای
 • زانوی ۴۵ درجه ای

کاربرد زانو استیل

 • استفاده در ورودی رادیاتور و خروجی آن
 • با زاویه ی ۹۰ درجه ای در تغییر جهت جریان
 • به شکل ۴۵ درجه ای باعث تغییر جهت جریان گاز و مایع
 • استفاده کردن جهت بهینه سازی برخی اتصالات استیل
 • از زانوی استیل جهت خروجی و ورودی مخازن استفاده می شود.

کاربرد زانو

ویژگی ساختار زانو استیل

زانوی استیل تهیه شده از متریال زانو جوشی استنلس استیل 316 و 304 می باشد. معمولا از استنلس استیل در مکان هایی یا محیطی که اکسیداسیون طولانی مدت و مقطی داشته باشد. که سبب فرسایش و زنگ آهن متریال های دیگری خواهد شد.

در میان استنلس استیل قادر است، در مقابل این اکسایش ها مقاومت بالایی را دارد. درصد بیشتر نیکل و کروم متریال که در این زانو موجود می باشد، در مقابل عوامل زیر مقاوم می باشد.

 • با مایعات اسیدی مواجه شدن
 • رطوبت محیطی
 • شرایط دمای زیاد محیطی

کاربرد زانوی استیل در نرده

در ساخت نرده استیل مانند راه پله طرح دار که استفاده از اتصالات آلیاژی و قطعات استیل از موارد ضروری است.

 اتصالاتی مانند درپوش ها، زانویی،  سه راهی و بست ها در ساخت راه پله بیشتر دیده می شود. این موارد اهمیت خود را فقط در نما و زیبایی نیستند.  و جهت استحکام راه پله و از بهترین نرده ساختمان بکار گرفته می شوند. دلایل استفاده از زانوی ۳۰۴ عبارتند از:

 • نمای عالی و زیبایی راه پله
 • ساخت شبکه بندی مطمئن در نرده
 • تغییر جهت نرده برای نرده های منحنی و طرح دار

اتصالات جوشی استیل ایران

اتصالات زانو جوشی استنلس استیل ۳۰۴ دارای انواع مختلفی از جمله کپ ها، سه راه جوشی، تبدیل ها، شیرآلات استیل، سه راه دنده ای، مخازن استیل، بوشن، فلنج، کفرینگ ها، برج تقطیر استیل و زانویی و…. می باشد. فروشگاه سایت کلید آهن مفتخر است‌. که تمام ملزومات استیل با قیمت به صرفه و کیفیت عالی و همچنین سرویس دهی کامل تامین می گردد.

زانو استنلس استیل دنده ای یا رزوه ای

با اینکه اتصال دنده ای برای هزینه و زمان بیشتر در ساخت آن صرف شده، اما با مزایایی که دارد بنا به تولید زانو نیاز به تغییر در لوله کشی می تواند، از نظر موقعیت و نوع دنده در دو طرف اتصالات و سایز آنها متفاوت هستند. انواع زانوهای استیل دنده ای از جمله؛

 • هر دو طرف زانوی معمولی دارای یک سایز می باشند. و همچنین در داخل یا بیرون دو طرف زانوی استیل دنده زنی خواهد شد.
 • زانو چپقی زانویی می باشد، که از یک سمت داخل حدیده تراشی و نیز از طرف دیگر آن داخل زن دنده زنی می شود.
 • زانوی تبدیل که دو سمت آن به داخل زن دنده دیه می شود. و اتصال سر راه و لوله استیل که هر دو آنها رزوه روکاری دارند.
 • کمترین تولید زانوی استیل که نوع سوم ما می باشد. که تبدیل هستند، و هر دو سمت بیرون دنده می شود

قیمت استنلس استیل 304

قیمت اتصالات استیل

هزینه اتصالات استیل ۳۰۴ و۳۱۶ فروش مناسب و فوق العاده و فروش لوله استیل و همچنین اتصالات استیل اروپایی و تایوانی و همینطور چینی به قیمت مناسب و بروز توسط سایت کلید آهن عرضه بازار صورت می گیرد. در این مقاله زانو جوشی استنلس استیل 304 از سایت کلیدآهن به معرفی موضوعاتی مرتبط مانند اتصالات استیل ۳۰۴، اتصالات استنلس استیل جوشی، زانو لوله استیل، انواع قیمت زانو استنلس استیل، کاربرد زانو استیل، ویژگی ساختار زانو استیل، اتصالات جوشی استیل ایران، کاربرد زانوی استیل در نرده، زانو استنلس استیل رزوه و قیمت اتصالات استیل اشاره کردیم.

منبع : rx-polska.pl