فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

زانوی جوشی استنلس استیل 316

زانوی جوشی استنلس استیل ۳۱۶ از ۱ تا ۶ اینچ که از لوله های جوشی و مانیسمان ساخته می شود یکی از محصولات تولیدی دستگاه کلیدآهن می باشد.یکی از پرکاربردترین زانوی استنلس استیل است،  که در اندازه ها و درجه های مختلف تولید می شود. این نوع اتصالات پیچیدگی خاصی ندارد و برای تغییر جهت خطوط لوله استفاده می شود.ما در این مقاله زانو جوشی استنلس استیل 316 از سایت کلیدآهن به مواردی مشابه زانو فولادی کربن، بروزترین قیمت درزدار،  زانو جوشی بنکن، انواع زانو جوشی بنکن، زانو گالوانیزه، انواع زانوی گالوانیزه، زانو فولادی، خصوصیات زانو فولادی، اتصالات جوشی گاز و قیمت تبدیل استیل اشاره می کنیم.

زانویی فولاد کربن و فولاد ضد زنگ در ساخت و ساز به سه دسته تقسیم می شود:

 1.  زانوی ۴۵ درجه
 2. زانوی 90 درجه
 3. زانو 180 درجه

برای اتصال خط لوله، زانویی فشار ضعیف و زانویی فشار قوی به سه گروه خاص تقسیم می شوند.

زانو پیچیده  یکی از رایج ترین اتصالات مورد استفاده در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، زانویی فولاد ضد زنگ است که در فولاد کربن، فولاد ضد زنگ 316 و آلیاژها استفاده می شود.

با توجه به مشخص بودن زوایای زانو، زانوها از دو زانو با شعاع کم و زیاد تولید می شوند. در ادامه مقاله زانو جوشی استنلس استیل ۳۱۶ از وب سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

بروز ترین قیمت زانوی درزدار

از انواع اتصال پرکاربرد زانوی جوشی درزدار در مسیر لوله کشی گاز استفاده می شود.

جهت تغییر مسیر لوله گاز، استفاده از انواع مختلف زانوی گاز از جمله زانوی سیاه درزدار می باشد.

زانوی جوشی درزدار به نام های مختلفی خوانده می شود. از جمله زانو درز جوش و زانو سیاه درزدار می باشد.

البته قیمت زانو جوشی درزدار نسبت به قیمت زانو جوشی رده و مانیسمان کمی پایین تر است.

 زانو جوشی بنکن

زانو جوشی بنکن با ضخامت و سایز متفاوت و همچنین با استاندار درج شده ASME B16.9 که از جنس A234 WPB ساخته می شود. زانو جوشی بنکن بر اساس ضخامت و سایز که آن دارد، قیمت آنها متفاوت است.

انواع زانو جوشی بنکن

در سه نوع مختلف ۱۸۰ و ۴۵ و ۹۰ درجه که با دو شعاع بلند یا 3D و شعاع کوتاه یا معمولی وجود دارند.

زانو گالوانیزه

زانو گالوانیزه از پرکاربردترین تجهیزات مورد احتیاج در دستگاه های برق رسانی و آبرسانی و همینطور سیستم های آتش نشانی و سازه فلزی است. و در بعضی موارد به شکل دنده ای یا رزوه ای بهم اتصال می یابند. در ادامه مطلب زانو جوشی استنلس استیل ۳۱۶ از سایت کلید آهن به موارد بیشتر اشاره خواهیم کرد.

انواع زانوی گالوانیزه

 • زانوی ۹۰ درجه ای
 • زانوی ۴۵ درجه ای
 • زانوی تبدیل
 • زانوی چپقی
 • زانو ساختمانی
 • زانوی برق
 • زانوی آب
 • زانوی کشاورزی

سایز این نوع زانو های گالوانیزه از ۱/۲اینچ تا ۲۴ اینج موجود می باشد. همچنین به بسته بندی گالوانیزه اشاره می کنیم. که برحسب تعداد آنها و به شکل کیسه ای به فروش می روند. و همین طور تقسیم بندی آنها به انواع لوله های سنگین و سبک و از نظر ضخامت و وزن می باشد.

زانو فولادی

نقش کلی زانو فولادی در اتصالات پایپینگ می باشد. که در برخی موارد در کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. ودر اندازه ها و اشکالی متنوع پیدا می شوند. وظیفه زانو فولادی مانند یک رابط اتصالات میان دو لوله که دارای قطری متفاوت یا شاید یکسان باشد. و سبب میشود، که خطوط لوله در درجه های مختلف از جمله ۱۸۰، ۹۰ و ۴۵ درجه ای تغییر مسیر دهند.

خصوصیات زانو فولادی

در تهیه زانو فولادی، از استنلس استیل و همینطور از کربن استیل به منظور مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. استنلس استیل که کاربرد ضد زنگ می باشد. که اندازه کروم آن ۱۲ می باشد، و به سبب اندازه زیاد کروم در مقابل خوردگی مقاومت بیشتری را دارد. همچنین فولاد کربنی که نوع فولاد ضد زنگ به شمار می رود، و به دلیل دارا بودن ۱۰/۵ میزان کروم که در مقابل خوردگی مقاومت بالایی دارد.

کاربرد زانو فولادی

زانو فولادی که نوعی از اتصالات لوله ای با قابلیت رزوه ای و جوشکاری می باشد. که جهت تغییر مسیر جریان مورد استفاده قرار می گیرد. و معمولا در نیروگاه هسته ای، تصفیه آب، صنعت گاز و آب، ماده پتروشیمی و شیمیایی، سکوی دریایی و همچنین کشتی سازی کاربرد مهم دارد.

زانو فولادی

اتصالات جوشی گاز

اتصالات جوشی گاز یکی از پرکاربردترین اتصال در مسیر لوله کشی می باشد. در حقیقت برای ایجاد انشعاب در جهت لوله، و همچنین ایجاد تغییرات در جهت لوله و یا سایز و همینطور در مسائلی بسته کردن لوله ها از اینگونه اتصالات و به شکل جوش دادن روی لوله استفاده می شود اینگونه اتصالات با دارا بودن مقاومت بسیار می باشند.

قیمت تبدیل استیل

لیست قیمت تبدیل استیل بر اساس برند و مدل تفاوت بسیاری دارد. توجه کنید. که این مدل تبدیل در جنس ماده اولیه و متریال به صورت مختلف عمل کرده، و همین امر سبب شده، تا اختلاف قیمت تبدیل استیل را ما دارا باشیم. جهت اطلاع کامل از قیمت م توانید به سایت کلید آهن مراجعه فرمایید. ما در این مقاله زانو جوشی استنلس استیل 316 از فروشگاه کلیدآهن به مواردی مشابه زانو فولادی کربن، بروزترین قیمت درزدار،  زانو استنلس استیل جوشی بنکن، انواع زانو جوشی بنکن، زانو گالوانیزه، انواع زانوی گالوانیزه، زانو فولادی، خصوصیات زانو فولادی، اتصالات جوشی گاز و قیمت تبدیل استیل اشاره کردیم.

منبع :Behafaringroup.com