سوالات متداول

شرط آنالیز دارای دو تست با محوریت کلی مکانیکی و شیمیایی است که طبق درخواست مشتری این آزمایش نیز انجام می شود. از هر بار به صورت رندوم تنها یک مقطع امکان آنالیز را دارد و در صورت رد شدن نتیجه آنالیز، هزینه آن به همراه هزینه باربری از سوی مجموعه کلیدآهن پرداخت می شود و کالای جایگزین آن به مشتری پیشنهاد و در صورت درخواست تحویل می دهیم.

بله، زردی مقاطع تا زمانی که به اصطلاح با پوسته شدن همراه نباشد به عنوان زرد سلامت و عرف کالا حساب می شود.

مقاطع فولادی پس از خروج از کارخانه با مجاورت آب و هوا یک لایه اکسید روی آن ها تشکیل می شود که این مسئله امری اجتناب ناپذیر است و سبب می شود که رنگ مقاطع فولادی مشکی نباشد.

هزینه جرثقیل، لیفت تراک، حق الزحمه بنگاه و 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده که بسته به نوع کالا متفاوت است شامل این هزینه ها می شود که براساس مصوبه صنف بنگاه داری نرخ هر کدام از قبل تعیین شده است.

ابتدا و انتها رول ها بعضا کیفیت و ضخامت مناسبی ندارد، بنابراین وقتی باز می شود آن قسمت بریده می شود که به آن تیکه می گویند. مابقی رول به صورت 6 یا 12 متری بریده می شود و در انتها بسته به تناژ خریداری شده مقداری از بار تیکه را همراه برش خورده ها به مشتری می فروشند.

پروفیل انواع مختلفی دارد که قوطی نوعی پروفیل است. اما بعضی افراد به اشتباه تمامی پروفیل ها را قوطی می نامند.

علت های مختلفی وجود دارد که شامل میزان مخزن سوخت ماشین، ارتفاع از سطح دریا و تغییرات ظاهری ماشین می شود. بنابراین با توجه به مصوبه وزارت راه و ترابری بین 80 تا 100 کیلوگرم اختلاف باسکول بین مبدا و مقصد امری عادی و صحیح می باشد.

با توجه به انواع مختلف آلیاژها و نوع کالاها بنگاه های نگهداری هر کالا متفاوت است.

هزینه باربری طبق تعرفه وزارت راه و ترابری محاسبه می شود اما شرکت کلیدآهن با توجه به روابط مناسبی که دارد می تواند با هزینه پایین تری حمل بار شما را انجام دهد.

زمان تحویل کالای خریداری شده در کلیدآهن بستگی به میزان بار ( تناژ و خرده) و نوع محصول دارد. به طور مثال زمان تحویل کالای تولیدی کشور چین بین 2 تا 3 ماه زمان می برد اما تحویل کالای کارخانه های داخلی مثل اکسین به صورت 1 روزه انجام می شود.

بله تمامی محصولات کلیدآهن دارای گواهینامه معتبر می باشد.

بله، کلیدآهن به صورت تخصصی از سال 1373 واردات انواع مقاطع استنلس استیل را انجام می دهد و در حال حاضر دارای بنگاه درتهران است. همچنین به کشورهای همسایه صادرات نیز انجام می دهد و در صورت درخواست مشتری انواع کالاها را برای او نیز وارد می کند.

زیرا کلیدآهن راننده های متخصص در زمینه بارهای فولادی دارد که می توانند هنگام بارگیری، کیفیت بار شما را بررسی کنند.

خرید از کارخانه مناسب کسانی است که قصد دارند به صورت تناژ خرید کنند و محل تخلیه به کارخانه نزدیک تر باشد، چراکه قیمت های کارخانه به صرفه تر است و در کارخانه هزینه بنگاه داری و بارگیری ندارید و برای مسافت های نزدیک هزینه باربری کمتر است. اما اگر قصد خرید به صورت خرده فروشی، تجمیع سایز و یا در سایزهای مختلف را دارید باید از بنگاه ها خرید کنید، چرا که کارخانه اجازه این نوع خرید را به شما نمی دهد.