تولید قوطی پروفیل


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

 

قوطی پروفیل، محصول فولادی مربعی توخالی و در واقع نوعی محصول گالوانیزه نورد گرم است که خطر ترک خوردگی لبه ها در بسیار کم است. کل سطح آن توسط یک پوشش روی محافظت می شود. قوطی پروفیل یک نوع محبوب از لوله های فولادی سازه ای با چهار ضلع مساوی است که ظاهری متقارن به آن می بخشد و دارای سطح مسطح است که اتصالات و جوشکاری آنها را آسان می‌ کند و تنها آماده سازی لبه آن مورد نیاز است. قوطی پروفیل در طیف وسیعی از ارتفاع و ضخامت دیواره ها وجود دارد و معمولاً برای ساخت قاب، در ساخت و سازهای تجاری و خانگی و در پروژه های دستی برای دروازه ها و قسمتهایی که مقاومت زنگ زدگی مورد نیاز است، استفاده می شود.

در طول فرآیند تولید قوطی پروفی ، یک صفحه فولادی مسطح به تدریج به شکل گرد در می آید که لبه های آن آماده جوشکاری است. سپس لبه ها به هم جوش داده می شوند تا یک لوله گرد به نام لوله مادر ایجاد شود. سپس این لوله مادر یک سری فرایندهای شکل دهی را به شکل مربع نهایی طی می کند.

قوطی پروفیل در کاربردهای ساخت و ساز، صنعتی، مکانیکی و دستی استفاده می شود که در آنها نیاز به تعادل بین قدرت، عملکرد، جذابیت و زیبایی است. فولاد گالوانیزه قوطی پروفیل بسیار مقاوم است و از ایجاد ترک جلوگیری می کند.

شکل لوله ای قوطی پروفیل نسبت به سایر انواع فولاد، بتن یا چوب نسبت استحکام به وزن بیشتری می دهد. نسبت بهتر استحکام به وزن در ایجاد سازه های زیباتر، هوایی و سبک با کاهش مصرف مصالح و دهانه بیشتر کمک می کند.

از آنجا که استفاده از مواد کمتر است، ضایعات کمتری نیز وجود دارد و حتی اگر هم وجود داشته باشد، می توان آن را به طور کامل بازیافت کرد. زمان ساخت قوطی پروفیل نسبت به دیگر محصولات کمتر است و همچننی سبک قوطی پروفیل باعث می شود که پسوندها بدون ایجاد بار اضافی در ساختمانهای موجود ساخته شوند.

 

تماس بگیرید

محصولات