خط اکستروژن لوله های pvc


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

 

خط اکستروژن لوله های PVC، بسیار شبیه به سایر فرآیندهای اکستروژن پلاستیک است. البته برخی از تفاوت های دما و مدت زمان کار ممکن است اعمال شوند. با اینحال، مفهوم اصلی اکستروژن بدون توجه به مواد یکسان است.

اکستروژن PVC با جمع آوری قطعات PVC خام در یک قیف معلق در بالای یک کانال انتقال شروع می شود.قطعات  PVC از قیف به داخل کانال رها می شود و یک پیچ برشی طولانی PVC را مجبور می کند که در حین چرخش به پایین کانال برسد. در انتهای کانال قالبی وجود دارد که در واقع ابزاری است که مواد اولیه را به محصولات قابل استفاده تبدیل می کند.

در مورد اکستروژن پلاستیک، قالب یک صفحه فلزی با سوراخ مخصوص طراحی شده است. هنگامی که PVC ذوب می شود، می توان آن را از طریق آن سوراخ عبور داد. چرخاندن پیچ برشی همراه با گرمای تولید شده از عناصر گرمایش الکتریکی باعث می شود PVC تا زمان رسیدن به قالب ذوب شود و سپس با فشار به قالب وارد شده و شکل می گیرد.

هنگامی که در طرف دیگر قالب ظاهر می شود، PVC  تازه اکسترود شده است. سپس اجازه داده می شود تا اکستروژن سرد شود. بعد، می توان آن را بصورت طولی برش داد و حمل کرد یا برای پردازش بیشتر آماده کرد. لوله های PVC، بسته به خواص خاص و روشی که در آنها شکل می گیرند، می توانند به هر شکلی ساخته شوند و می توانند ویژگی های متفاوتی از سفتی، انعطاف پذیری، شفافیت یا مات بودن داشته باشند.

در مورد PVC سفت و سخت، می توان آن را در انواع مختلفی از نوارها، لوله ها و پروفیل ها تولید کرد. لوله های پی وی سی اکسترود شده یکی از پرکاربردترین مصالح لوله کشی در جهان هستند. پی‌ وی سی انعطاف پذیر را می توان در لوله ها اکسترود کرد  که در پردازش غذا، تصفیه فاضلاب و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود.

 

 

تماس بگیرید

محصولات