قیمت ورق استیل دکوراتیو


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

قیمت ورق استیل تزئینی

ورق استیل دکوراتیو

ورق های استیل دکوراتیو

قیمت ورق استیل دکوراتیو : فولاد ضد زنگ معنای بسیار مهمی در توسعه صنایع مختلف دارد. می توان گفت کاربرد آن بسیار گسترده است، به خصوص ورق تزیینی فولاد ضد زنگ در صنعت دکوراسیون. به طور گسترده در دکوراسیون خانه استفاده می شود و بازخورد مصرف کنندگان نیز بسیار خوب است. پس ویژگی های آن چیست؟ کاربرد خاص آن چیست؟ قیمت ورق استیل دکوراتیو در بازار چقدر است؟ در این مقاله از سایت کلیدآهن هر آنچه که باید از ورق های استیل دکوراتیو را بدانید را برای شما به طور کامل شرح می دهیم. پس با ما همراه باشید.

ویژگی های ورق های استیل دکوراتیو

فولاد ضد زنگ دارای درخشندگی و استحکام فلزی است، اما همچنین دارای رنگی رنگارنگ و ماندگار است. این ورق نه تنها خواص فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی فولاد ضد زنگ رنگ اصلی را حفظ می کند، بلکه مقاومت در برابر خوردگی قوی تری نسبت به فولاد ضد زنگ رنگ اصلی دارد؛ بنابراین، هنگامی که در دهه 1970 وارد بازار شد، به طور گسترده ای در زمینه های مصالح ساختمانی، صنایع شیمیایی، خودرو، صنایع الکترونیک و هنر و صنایع دستی مورد استفاده قرار گرفت.

  1. سطح فولاد ضد زنگ را با یک پوشش اولئوفوب و ضد رسوب بپوشانید تا خاصیت اولئوفوبیک و آبگریز قوی داشته باشد. پس از ریزش روغن، آب، ید و سایر مایعات روی سطح، فوراً بدون چسبندگی قطره شبنم تشکیل می دهند. استفاده در سطح دیوارهای خارجی ساختمان، می تواند به اثر خود تمیز شوندگی خوبی در محیط جوی دست یابد.
  2. زمان مقاومت به خوردگی تست اسپری نمک می تواند تا 500 ساعت باشد.
  3. کاربردهای نوآورانه در ظروف آشپزخانه، ساخت و ساز، پزشکی و سایر صنایع.
قیمت استیل دکوراتیو

قیمت ورق استیل تزئینی

کاربرد های ورق های استیل دکوراتیو در خانه

در واقع، بسیاری از مردم چیز زیادی در مورد آن نمی دانند؛ بنابراین نمی دانند که کاربردهای گسترده ای در زندگی ما دارد. پانل های تزئینی معمولی به دلیل خواص مکانیکی خوب و عملکرد ضد لباس، به عنوان کاربردهای دکوراسیون ظاهری محصولات مختلف وارد هزاران محصول شده است.

میلیون خانوار از تجهیزات مختلف آشپزخانه، سینک، اجاق گاز، هود، انواع قابلمه و تابه و… گرفته تا دکوراسیون انواع لوازم برقی مانند یخچال، تلویزیون ال سی دی، آبگرمکن، ماشین لباسشویی و … را می توانید در همه جا ببینید. صنعت کاربرد تخته های تزئینی عمومی در حال حاضر بسیاری از صنایع مانند آشپزخانه و حمام، لوازم برقی را پوشش می دهد و ارتباط تنگاتنگی با پوشاک، غذا، مسکن و حمل و نقل مردم دارد.

ورق استیل دکوراتیو برای صنایع مختلف

در ورق تزئینی رنگارنگ استیل ضد زنگ به دلیل رنگ روشن به طور گسترده ای به عنوان ماده تزئینی ساختمان استفاده می شود. به طور عمده در استفاده از مواد برای دیوارهای پرده، دیوار سالن، دکوراسیون آسانسور، تبلیغات تابلوهای راهنما، صفحات جلو و سایر اشیاء تزئینی استفاده می شود.

در حال حاضر تعداد زیادی از محصولات رنگی استنلس استیل برای تزیین در ساختمان های خارج از کشور استفاده می شود و تابلوهای تزئینی رنگی رایج شده است. پانل های تزئینی رنگی داخلی نه تنها دارای درخشندگی و استحکام اصلی فلز هستند، بلکه دارای رنگ های رنگارنگ و ماندگار هستند. تخته تزئینی رنگی نه تنها خواص فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی فولاد ضد زنگ رنگ اصلی را حفظ می کند، بلکه مقاومت در برابر خوردگی قوی تری نسبت به فولاد ضد زنگ رنگ اصلی دارد.

خرید و قیمت ورق استیل دکوراتیو

با توجه به ویژگی و کاربرد خاص ورق های استیل دکوراتیو، مقدمه اساساً در اینجا به پایان رسیده است. از این نتیجه دریافتیم که ورق استیل تزئینی دارای ویژگی های خود تمیز شوندگی قوی، مقاومت در برابر خوردگی طولانی و توانایی نوآوری قوی هستند. اما قیمت ورق استیل دکوراتیو را مانند دیگر ورق های استیل نمی توان به طور دقیق مشخص کرد؛ زیرا این محصول، جرء کالا های وارداتی می باشد و قیمت آن به نواسانات ارزی بستگی دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت ورق استیل دکوراتیو می توانید با کارشناسان فروشگاه کلیدآهن در تماس باشید.

تماس بگیرید

محصولات