ورق های استیل آجدار


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق آجدار

ورق های استیل اجدار

ورق های استیل آجدار عمدتاً به صورت ورق راه راه تولید می شود، اگرچه می توان آن را به شکل خطی یا لبه مربع نیز تولید کرد. از ورق های فولادی موجدار در پله های پل عابر پیاده در سطح شهر استفاده می شود. ورق استیل آجدار بسیار محبوب است؛ زیرا مزایای زیادی در صنایع مختلف دارد. شکل عاج دار ورق های فولادی آجدار باعث شده تا ورق را محکم تر و بادوام تر می کند.

ورق های استیل آجدار فلزی است که سطح آن صاف و صیقلی نبوده و با زائده هایی که دارد اصطکاک ایجاد کرده و این امر مصارف مختلف را پوشش می دهد. با سایت کلیدآهن همراه باشید تا از کاربرد ها و ویژگی های این نوع ورق استیل برای شما شرح دهیم.

مزایای ورق های استیل آجدار

هنگامی که به ورق استیل آجدار اشاره می کنیم، دو عامل نسبتاً متضاد در آن ها وجود دارد که تقویت یکی به تضعیف دیگری باعث شده و چنانچه در این میان با عاملی بینابینی برسیم، به این معناست که محصول ایده آل خود را پیدا کرده ایم. شکل پذیری و مقاومت به عنوان این دو عامل متضاد به ما می گویند که یا فلز مورد نظر می تواند به سادگی شکل دلخواه ما را بگیرد و یا دارای مقاومت فراوانی بوده و دست ما برای تغییر شکل آن باز نیست.

لازم به ذکر است که ورق های آجدار دارای شکل پذیری مطلوبی بوده و هم دوام زیادی دارند، در نتیجه اینکه بی علت نیست هرکجا که امکان استفاده از محصولات دیگری وجود دارد، تعداد زیادی باز هم به استفاده از این محصول روی می آورند. در ادامه لازم به ذکر است که ورق های استیل آجدار دارای قابلیت جوش پذیری بالایی می باشد که همین عامل علاوه بر امکان ساخت محصولات زیادی از این ماده، نقص آن در خصوص ابعاد کوچکش در برخی پروژه ها را پوشش می دهد.

انواع ورق های آجدار:

  • ورق آجدار استنلس استیل
  • ورق آجدار آلومینیوم
  • ورق آجدار گالوانیزه
  • ورق آجدار آهنی
  • ورق آجدار فابریک
  • ورق آجدار پرسی

ورق های آجدار بسیار متعددی وجود که مجموعه کلیدآهن به بررسی یکی از پرکاربردترین آنها می پردازد که ورق های استیل آجدار می باشد.

استیل آجدار

کاربرد استیل آجدار

خاصیت ضد زنگی ورق های آجدار

با اینکه امکان طراحی و ساخت ورق اجدار با کمک مواد اولیه متفاوتی وجود دارد، اما نباید از یاد ببریم که نمونه های قرار گرفته آن در فضای باز در معرض زنگ زدگی و تخریب وجود دارند. با در نظر گرفتن این نکته، محصولاتی که از آن ها برای ساخت کف و پله‌های پل‌ هوایی استفاده می شوند از نوع  ورق های استیل آجدار می باشد که علاوه بر افزایش اصطکاک، در مقابل تغییرات آب و هوایی نیز با دوام باشند.

نکاتی که هنگام خرید ورق های اجدار باید در نظر داشت:

اگر قصد خرید از انواع ورق‌های آجدار را دارید به چندین نکته دقت کنید که می‌تواند کمک کند شما خرید بهتری و رضایت بیشتری داشته باشید که این نکته ها شامل موارد زیر می باشند:

  1. ورق مورد نظرتان برای چه کاری کاربرد دارد و انتظار شما از ورق چیست دقت کنید.
  2. برای طراحی‌های دکوراسیون ورق‌هایی با جنس و اندازه سبک ‌تری را انتخاب کنید.
  3. اگر ورق را بریا طراحی دکوراسیون لازم دارید باید مواظب باشید ورق‌ها دارای خراشیدگی و هیچ‌گونه خطوط اضافی و یا سوراخ نباشد که زیبایی کار شما را خراب می‌کند.
  4. حتماً سعی کنید برای نصب ورق‌ها از کارشناسان نصب کمک بگیرید که نحوه نصب ورق‌ها با دقت و اطمینان بیشتری صورت بگیرد.

نتیجه گیری

امروزه ورق های استیل آجدار به دلیل مقاومت بالایی که دارد، در صنایع مختلفی استفاده می شود که مهم ترین آن ها در پل های عابر پیاده می شود. به دلیل ضد زنگ بود ای ن ورق ها برای پله های پل عابر پیاده از ان استفاده می شود. ما در این مقاله از فروشگاه کلیدآهن به بررسی کامل ورق استیل آجدار پرداختیم. در صورت رضایت از ما، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

تماس بگیرید

محصولات