اتصالات لوله استیل دکوراتیو


اتصالات پروفیل استیل

اتصالات لوله استیل دکوراتیو چیست؟

اتصالات لوله استیل دکوراتیو که به لوله استیل نرده هم خوانده می شود، از زیباترین و قوی ترین فلزات برای طراحی و تزیین دکور داخلی و خارجی به حساب می آید. این مدل لوله که از مقاومت زیادی برخوردار است، حاوی نیکل، کروم و منگنز نیز می باشد. این روزا این مدل  در ساختمان ها و نمای خارجی و داخلی به منظور حفاظ استفاده می شود. این لوله در بازار به شکل گرد تولید می شود.  در نتیجه این مدل لوله استیل در ابعاد و ضخامت های استاندارد و مناسب تولید می شوند.

بیشتر این لوله ها بدون درز و جوش طراحی و ساخته می شوند، به این صورت که استفاده از این اتصالات به روش پیچ و مهره درهم متصل می شوند. به این دلیل که در زیبایی دکوراسیون ها و لوله ها نقش مهمی را ایفا می کنند.ما در این مقاله از اتصالات لوله استیل دکوراتیو از فروشگاه آنلاین کلیدآهن درباره مواردی متشابه از جمله اتصالات پروفیل استیل، لوله استیل نرده، لوله استیل نازک، لوله استیل طلایی را به اطلاع شما می رسانیم.

قیمت لوله استیل دکوراتیو

ما با استفاده از استیل  که از بخش های استاندارد صنعت می باشد که تولید شده از فولاد یا آلیاژ استیل است،  سایت کلید آهن طیف وسیعی از کارهای پروفیل سازی را برای مشتریان در ساخت و ساز انجام می دهد. پروفایل پلاسما، لیزر و سوخت اکسیژن ما تنها بخش کوچکی از کاری است که ما می توانیم برای کسب و کار شما انجام دهیم و سایر خدمات برجسته ما را تحسین می کند. برای اطلاع از اخرین قیمت لوله استیل دکوراتیو نیز می توانید به مجموعه کلیدآهن مراجعه نمایید؛ زیرا نوسانات ارزی به ما اجازه نمی دهد که قیمتی ثابت برای آن مشخص کنیم.

نمونه هایی از نوع اتصالات لوله استیل دکوراتیو عبارتند از:

  • مقاطع زاویه دار (L شکل)
  • کانال های فلنج موازی (U شکل)
  • تیرهای فلنج مخروطی (I شکل)
  • بخش های توخالی دایره ای / مستطیلی / مربعی
  • بخش های مسطح
  • میله های گرد و مستطیلی
  • پروفایل های سفارشی

لوله استیل نرده

لوله استیل نرده که از فولاد ضد زنگ و تهیه شده از یک استوانه تو خالی از استنلس استیل می باشد. ویژگی های این سازه که فرسایش در برابر رطوبت،  عدم خوردگی، مقاوم و قابل بازیافت، تغییر رنگ و قابلیت تعویض نیز می باشد.

از پرکاربردترین و پرمصرف ترین این محصول در سازه ایی مانند نرده حفاظ و استیل، دکوراتیو، صنعت نفت وگاز، سیستم آبرسانی و…هست.نمونه ای از این سازه ها که در دکوراسیون خارجی و داخلی ساختمان دیده می شود، سازه لوله استیل نرده می باشد. که در مشخصه های مختلف ۳۰۴، ۲۰۲و ۲۰۱ در ضخامت ۲ تا ۴/۰میلی متر و تهیه شده در سایز ۷۵ تا ۱۶ است. در این مقاله اتصالات لوله استیل دکوراتیو از سایت کلید آهن  می توانید برای تزیین و طرح نرده های خوب از سایت ما خریداری کنید.

لوله استیل طلایی ۳۰۴

لوله استیل نازک

لوله استیل که دارای نسبت قطر خارجی لوله فولادی به ضخامت دیواره بیش از 20 باشد، لوله استیل جداره نازک نامیده می شود. لوله فولادی  جدار نازک همگی به صورت سرد کشیده می شوند. در میان آنها، فولاد کربن، فولاد کم آلیاژ، لوله دیوار نازک فولاد آلیاژی برای ساختار کلی و قطعات ساختاری مکانیکی مناسب است. لوله فولادی سیال دیوار نازک برای انتقال سیال عمومی استفاده می شود. لوله جدار نازک فولادی ضد زنگ برای ظروف صنعتی مقاوم در برابر حرارت، لوله های انتقال و قطعات ساختاری مکانیکی مواد شیمیایی، نفت، صنایع سبک، مواد غذایی، ابزار مکانیکی و غیره استفاده می شود.

لوله استیل طلایی

لوله فولادی طلایی که از آلیاژ استیل تهیه شده، و دارا بودن ویژگی این  آلیاژ بوده.و در انواع تولیدات برای سهولت کار در صنایع متنوع استفاده میشود. این محصول دارای ساختاری است. که مقاومت خوبی در برابر عوامل محیطی از خود بروز داده، و همچنین  دچار خوردگی و فرسایش نمی شوند. و از پرمصرف ترین لوله استیل طلایی که با قطر ۵۱، ۲۵، ۳۸، ۱۶ در محیط کار، ساختمان ها و دکوراسیون منزل می باشند. البته ثابت رنگ هستند و در مقابل  خراش و ضربه با گذر وقت رنگشون آسیب نخورده و متغیر نیستند. با  بهترین بکارگیری لوله های فولادی طلایی و حفاظ استیل آنها را از سایت کلید آهن در نظر بگیرید. در ادامه همراه ما باشید، از مقاله اتصالات لوله استیل دکوراتیو با اطلاعات بیشتر.

اتصالات لوله استیل دکوراتیو

انواع لوله های استیل طلایی

لوله استیل طلایی ۲۰۱

لوله استیل با گرید ۲۰۱ مخصوص اماکن خشک و داخل ساختمان ها مورد استفاده می باشد، و همچنین مناسب نرده های راه پله و دکوراسیون داخل ساختمان ها می باشد، این لوله طلایی  مقاومت بالای در مقابل شرجی و فضاهای مرطوب و بیرون از خانه  در برابر نور خورشید نیز تغییر رنگ نمی کند.

لوله استیل طلایی ۳۰۴

این نوع لوله استیل نسبت به گرید ۲۰۱ از کیفیت بیشتری برخوردار است. از این جهت کارایی زیادی دارد، و در جاهای مرطوب و خارج ساختمان و دکوراسیون داخل از آن استفاده می شود. به غیر از مناطق دریایی که از گرید ۱۶ لوله استیل استفاده می شود.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد اتصالات لوله استیل به دلیل ویژگی ها و خواص منحصر به فردی که دارند در صنایع بسیار کاربرد دارند. ما در مقاله اتصالات لوله استیل دکوراتیو به مواردی مثل: اتصالات پروفیل استیل، لوله استیل نرده، قیمت لوله استیل دکوراتیو، لوله استیل نازک، لوله استیل طلایی از سایت کلیدآهن برای شما اشاره کردیم. امیدوارم که توانسته باشیم مطالب مفیدی برای شما ارائه دهیم.

سوالات متداول

اتصالات لوله استیل دکوراتیو چیست؟

برای ساخت زیباترین و قوی ترین فلزات برای طراحی و تزیین دکور داخلی و خارجی به کار می آید.

مهم ترین نوع اتصالات لوله استیل تزئینی چیست؟

مقاطع زاویه دار (L شکل)

برگرفته از: www.alibaba.com