کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه

کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه، کارخانه تولید ورق روغنی و حتی شرکت های وارد کننده ورق گالوانیزه نقش بسیار مهمی را در صنعت ایفا می کنند. این کارخانه ها امکان تولید محصولات مختلف را فراهم کرده و کشور را در صنایع و تولیدات گوناگون به خودکفایی می رسانند.

هزینه تولید ورق گالوانیزه در این کارخانه ها به مواد اولیه و قابل دسترس بودن فولاد برای این کارخانه ها بستگی دارد. قیمت ورق گالوانیزه تولید شده توسط این کارخانه ها نیز اغلب یکسان نبوده و به برند کارخانه تولیدی وابسته است.

در این مقاله داز وب سایت کلید آهن به معرفی برترین تولیدکننده این محصول می پردازیم و به شما می گوییم که تولیدات این کارخانه ها چه تاثیری در رشد صنایع و اقتصاد کشور داشته اند.

 

کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه در کارخانه های مختلف تولید می شود تا نیاز به این محصول در صنایع مختلف رفع شده و به راحتی در دسترس باشد. امروزه در شهرهای اصفهان، شهرکرد، کاشان و … شاهد حضور این کارخانه ها هستیم. لازم است بدانید که مصرف روی در جهان در سال های گذشته چیزی در حدود 9.731 میلیون بوده است که تقریبا نیمی از این میزان، جهت تولید ورق های گالوانیزه به مصرف می رسد.

در واقع روی برای ایجاد یک رویه بر سطح ورق های فولادی به کار می رود که می تواند موجب شود تا ورق گالوانیزه نهایی، قابلیت های بیشتری از ورق فولادی ساده داشته باشد.

 

شرکت فولاد مبارکه اصفهان

یکی از کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه در ایران، شرکت فولا مبارکه اصفهان است. این شرکت فعالیت خود را با تولید انواع ورق های فولادی آغاز نموده و در حال حاضر از محصولات آن برای تولید خودرو، در ساختمان سازی و جهت ساخت لوازم خانگی مختلف، استفاده می شود.

ضخامت ورق های تولید شده در این شرکت در بازه 0.18 تا 16 میلی متر می باشد. باید بدانید که ابعاد ورق گالوانیزه به استاندارد مورد پیروی جهت تولید، وابسته است. اما بنا بر نیاز مشتری می توان آن را تغییر داد.

 

شرکت صنایع هفت الماس

شرکت صنایع هفت الماس در سال 1375 شروع به فعالیت کرد و ظرفیت تولید 100000 تن ورق را در همان سال های اولیه در دستور کار خود قرا داد. بنا بر تولیدات اخیر این شرکت می توان اعلام نمود که حدود 15 درصد از نیاز بازار به ورق های فولادی و گالوانیزه در ایران، توسط این شرکت رفع می گردد.

علاوه بر این شرکتصنایع هفت الماس در حال حاضر حدود 20 الی 40 درصد از صادرات فولاد به کشورهای دیگر را به خود اختصاص داده است. ضخامتی که این شرکت برای ورق های تولیدی خود در نظر دارد، در بازه 0.3 تا 2 میلی متر است.

این نکته را باید مد نظر داشته باشید که شرکت صنایع هفت الماس مانند سایر کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه، استاندارد ISO9001 را مد نظر قرار داده و کیفیت محصولات را با پیروی و استانداردها و ضوابط تعیین شده، تضمین می کند.

 

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

این شرکت توان تولید محصولات خود با چهار کیفیت را دارا می باشد. به این معنا که محصولات را می توان با توجه به کیفیت در بخش ها و صنایع مختلف از این کارخانه تهییه نمود. این چهار دسته عبارت اند از: تجاری، کششی، کششی عمیق و کششی بسیار عمیق.

آن دسته از محصولات که دارای کیفیت تجاری هستند، ویژگی هایی از جمله انعطاف پذیری و استحکام بالا را داشته تا امکان استفاده از آن ها در ساخت انواع کابینت، بشکه سازی، لوله سازی و … وجود داشته باشد.

محصولات کششی بیشتر برای ساخت لوارزم خانگی و بدنه اتومبیل به کار می روند. محصولات کششی عمیق نیز استحکام کمتری در مقایسه با نوع های قبل داشته اما کشش آن ها بسیار عالی است. از این محصولات برای تولید قطعات خودرو استفاده می شود.

محصولات کشش بسیار عمیق نیز دارای استحکام کمتری هستند اما کشش و انعطاف پذیری بالا، امکان استفاده از آن ها در ساخت قطعات صنعتی را فراهم می نماید.

کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه

شرکت ورق خودرو شهرکرد

کارخانه ورق گالوانیزه شهرکرد یکی دیگر از مهم ترین کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه در ایران است. ظرفیت تولید این کارخانه در حال حاضر به 400 هزار تن رسیده است که در نوع خود کم نظیر می باشد.

ورق هایی که در این شرکت تولید می شوند به میزان قابل توجهی در برابر نمک های محلول در آب، رطوبت و آلودگی هوا مقاوم هستند. از این رو می تاون اطمینان داشت که محصولات با کیفیتی از این ورق ها قابل تولید هستند.

 

شرکت صنایع ورق های پوشش دار تاراز چهارمحال

ورق های پوشش دار شرکت تاراز چهار محال در میان محصولات سایر کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه در ایران بسیار مشهور است.

باید بدانید که این شرکت به عنوان نخستین تولیدکننده ورق گالوانیزه در ایران در سال 87 شناخته شده و بعد از 7 سال به بهره برداری رسیده است. تولید ورق های پوشش دار در این شرکت بنا بر آمارهای رسیده در سال به حدود 330000 تن می رسد.

 

خرید ورق های گالوانیزه

ما در این مقاله از وب سایت کلیدآهن در مورد برترین کارخانه های تولیدکننده ورق گالوانیزه در ایران صحبت کردیم. ویژگی های این ورق ها، برخورداری از مقاومت بالا در برابر خوردگی و دارا بودن سطح براق برای زیبایی بیشتر محصولات نهایی است.

پخش ورق گالوانیزه و فروش آن ها به سایت ها و فروشگاه های مجاز در سراسر ایران همواره پا بر جا است و شما برای خرید این محصولات می توانید به این فروشگاه ها و سایت ها از جمله وب سایت ما مراجعه نمایید.