راهنمای خرید ورق گالوانیزه


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

راهنمای خرید ورق گالوانیزه راهنمای خرید ورق گالوانیزه به شما کمک می کند تا هر آنچه را که نیاز است در مورد این محصول و روش استفاده از آن بدانید را فرا بگیرید. همچنین شما با استفاده از این راهنما می توانید بهترین و مناسب ترین ورق ها برای پروژه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

معیارهایی نظیر ضخامت، ابعاد و وزن ورق ها در این راهنما ذکر می شود. قیمت ورق گالوانیزه 2 متری و ورق گالوانیزه گرم یا ورق گالوانیزه برش خورده نیز بر اساس همین ویژگی ها قابل تعیین است. بنابراین ما هم در این مقاله از وب سایت کلید آهن به بیان ویژگی های این نوع ورق ها جهت راهنمایی شما در خرید این ورق، می پردازیم.

 

راهنمای خرید ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه همان ورق فولادی است که پوششی از جنس روی بر روی آن قرار گرفته و به دلیل برخورداری از این پوشش، اساسا دچار زنگ زدگی نمی شود. ورق های گالوانیزه معمولا در ضخامت های پایین تولید و به بازار عرضه می شوند. اما می توان شاهد تنوع در مشخصات این ورق به منظور استفاده در ساخت و تجهیز محصولات دیگر بود.

به طور کل استفاده از پوشش روی عمر این ورق را تا 20 و حتی 30 سال بالا می برد. از این رو محصولات تولید شده از این ورق دارای عمر طولانی و دوام بالا خواهند بود. این که شما چطور می توانید یک ورق گالوانیزه مرغوب را تشخیص داده و میزان کیفیت آن را با توجه به پروژه و محل مورد نظر خود بسنجید نیز با استفاده از این راهنما امکان پذیر است. در ادامه همین مقاله با ما همراه باشید تا در مورد اینموضوع ب کل کامل مطالبی را در اختیارتان قراردهیم.

 

نکات قابل توجه برای خرید ورق گالوانیزه

در راهنمای خرید ورق گالوانیزه به این نکات مهمی از جمله آن چه که در این بخش ارائه می شود، اشاره می گردد. یکی از این نکات توجه به موارد کاربرد ورق گالوانیزه است. مسلما شما باید کارایی های این ورق را بشناسید و بدانید که استفاده از آن برای چه مواردی جواب داده و چه تجاربی از به کارگیری آن در موارد مختلف، حاصل شده است.

 

موارد کاربرد ورق گالوانیزه

همان طور که در بالا نیز گفته شد، علم به موارد استفاده از ورق گالوانیزه می تواند برای خرید این محصول و یا عدم خرید آن موثر باشد. از این ورق ها غالبا برای تولید لوازم خانگی و به کارگیری در ساخت بدنه آن ها استفاده می شود. همچنین در صنایع خودروسازی و ساخت و ساز نیز از این محصول بهره گرفته می شود. علاوه بر این استفاده از ورق گالوانیزه بای ساخت گارد ریل و علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای نصبی در جاده ها و خیابان ها نیز بسیار متداول است.

ضد زنگ بودن این نوع ورق امکان استفاده از آن را در شرایط آب و هوایی نامطلوب فراهم می سازد. به خصوص زمانی که بخواهید از یک ورق در جایی استفاده کنید که باید در معرض دما و رطوبت بالا قرار گیرد.

راهنمای خرید ورق گالوانیزه

برند ورق گالوانیزه

یکی از مواردی که راهنمای خرید ورق گالوانیزه با پرداختن به آن، به شما کمک می کند، برند ورق گالوانیزه است. این که این نوع ورق در چه کارخانه ای و با چه مواد مصرفی و استانداردی ساخته شده باشید، نیاز به توجه به برند آن دارد.

باید بدانید که ورق تولید شده با یک برند خاص چقدر در بازار موجود است و تولید آن به صورت حدودی کم است یا زیاد. میزان رضایت خریداران و این که میزان تقاضا برای تولید این محصول بالاست یا خیر نیز می تواند به شما در انتخاب برند مناسب یاری دهد.

تولید کنندگان ورق گالوانیزه در ایران

حال که بحث به اهمیت برند در انتخاب یا عدم انتخاب این محصول رسید، اجازه دهید تا برخی از تولیدکنندگان مهم این محصول در ایران را به شما معرفی کنیم.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، شرکت ورق گالوانیزه خودرو در چهار محال و بختیاری و همچنین شرکت ورق گالوانیزه پوشش دار تاراز در این استان نمونه ای از تولیدکنندگان این محصول در ایران هستند که با کادر مجرب خود در این زمینه خدمات و محصولات مناسبی را به بازار عرضه می نمانید.

 

نحوه تشخیص ورق گالوانیزه

راهنمای خرید ورق گالوانیزه باید شامل نحوه تشخص این نوع محصول نیز باشد. از این رو توجه شما را به ادامه این بخش جلب می کنیم.

به طور کل ورق گالوانیزه سطحی براق و صیقل خورده دارد. این ورق ها شفافیتی بالایی داشته و پوشش واقع شده بر سطح آن ها چیزی در حدود 10 تا 275 میلی متر است. ضخامت ورق گالوانیزه باید در بازه 0.18 میلی متر تا 6 میلی متر تعیین شده باشد. به این نکته باید توجه داشته باشید که ورق گالوانیزه دارای سطحی لیز است.

 

قیمت ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه گرم و ورق گالوانیزه برش خورده از انواع ورق های گالوانیزه دارای قیمت ثابتی در بازار نیستند. اما می توان با توجه به معیارهایی میزان قیمت این محصولات را به شکل حدودی تعیین نمود. به عنوان مثال عواملی مانند وزن، نوسانات بازار، ابعاد ورق و … بر قیمت ورق موجدار گالوانیزه موثر هستند.

ما در این مقاله از وب سایت کلیدآهن تلاش کردیم تا شما را تا حدی با ورق گالوانیزه آشنا نموده و راهنمای خرید ورق گالوانیزه را به شما ارائه دهیم. در صورت وجود هر نوع سوال یا ابهام و یا نیاز به استعلام قیمت روزانه این محصول می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.