لوله استیل استخر


پله سیمانی استخر

لوله استیل استخر : اکثر شرکت‌هایی که امروزه استخرها را نصب می‌کنند، هنگام لوله‌کشی استخرها، از لوله‌های معمولی pvc، سفید، لوله 40 استفاده می‌کنند. بسته به اندازه استخر شما، این خطوط معمولاً 1 1/2 اینچ pvc یا 2 اینچ pvc خواهند بود. برنامه 40 pvc یک ماده لوله کشی کاملاً قابل قبول است،  به شرط رعایت چند قانون ساده. اول، آنها نمی توانند روی یا مقابل چیزی محکم بنشینند. آنها نباید دیوارهای استخر را لمس کنند، نباید روی سنگ یا ریشه درختان متقاطع قرار گیرند. دلیل این امر این است که لوله ها در حالی که آب از آنها می گذرد ارتعاش می کنند.

این ارتعاش باعث می شود که آنها بخواهند کمی در خاک اطراف خود “قرار گیرند”. اگر آنها بر روی یک سنگ بزرگ (یا تیز) یا روی ریشه درختی که دائماً در حال رشد و متورم است بنشینند، در نهایت می شکند. شکستن پی وی سی سخت می تواند خبر بدی باشد، زیرا آنها معمولاً تمایل به انجام این کار به عنوان یک چیز “محلی” ندارند، بلکه تمایل دارند در طول لوله “شکن” شوند. در این مقاله لوله استیل استخر از سایت کلیدآهن به معرفی پله سیمانی، ارتفاع پله، تولیدی پله و پله استخر چوبی می پردازیم.

پله سیمانی استخر

پله‌های استخر داخل زمین برای هر استخری ضروری است. هنگامی که استخر درون زمینی خود را ساختید، احتمالاً می خواهید مراحل لازم برای رفتن به آن را داشته باشید تا مردم بتوانند به انتهای کم عمق استخر شما راه بروند، یا حتی برای عادت کردن به آب وقت بگذارند. . این مراحل نه تنها عملکردی دارند، بلکه به عنوان یک جاذبه زیبایی شناختی برای لوله استیل استخراز سایت کلید آهن و حیاط خلوت شما عمل می کنند.

مرحله 1 – استخر را تخلیه کنید

شما می خواهید در حالی که استخر خشک است با آن کار کنید، در غیر این صورت با سیمان، شن و ماسه و درزبندی خود مشکل خواهید داشت. اگر با استخر مرطوب کار می کنید، عوامل باندینگ و مخلوط های شما به درستی به هم متصل نمی شوند.

مرحله 2 – از آسیاب خود استفاده کنید

از آسیاب خود برای آسیاب کردن محل استفاده کنید تا مطمئن شوید که صاف می ماند. همچنین، اگر با یک ترک کار می کنید، می خواهید آن را باز کنید، زیرا همیشه هنگام پر کردن، کار با ترک بزرگتر نسبت به ترک کوچکتر آسان تر است.

ارتفاع پله استخر

حداقل ارتفاع باید 100 میلی متر (4 اینچ) باشد – هر چیزی کمتر معمولاً خطر سفر در نظر گرفته می شود. حداکثر ارتفاع مطلق، برای راحتی، باید 200 میلی‌متر (8 اینچ) باشد، این احتمالاً برای افرادی که می‌خواهند مرتباً غذا و نوشیدنی را به داخل و خارج از خانه حمل کنند بسیار زیاد است. به یک منطقه اجتماعی در پایین باغ باید از مانع به داخل استخر تا 300 میلی متر و 900 میلی متر در خارج از مجاورت استخر گسترش یابد. دیوار حائل، پله ها یا تغییرات سطح باید 500 میلی متر از مانع باشد. هیچ سازه، محوطه سازی یا سایر وسایل در ncz نباید وجود داشته باشد. شیب استخر، زاویه بین کف استخر و سطح افقی است. این زاویه به طول استخر و اختلاف ارتفاع دو سر آن بستگی دارد.

تولیدی پله استخر

متداول ترین نوع استخرهای ساخت داخل زمین در بازار امروزه استخر بتنی است. اگرچه طیف گسترده ای از استخرهای تولیدی در بازار وجود دارد (بتنی، فایبرگلاس و وینیل)، استخرهای بتنی 60 درصد از استخرهای ساخته شده امروزی را تشکیل می دهند. استخرهای بتنی گزینه های بی حد و حصری برای شکل، پیکربندی و ویژگی های آبگرم ارائه می دهند. محل حفاری با فولاد تقویت شده است و یک تکیه گاه محکم برای استخرها با هر شکل و اندازه ای فراهم می کند. استخرهای فایبر گلاس در یک کارخانه تولید میشوند و استخر پیش ساخته به مقصد می رسد و در سایتی که قبلاً حفاری شده است قرار می گیرد. استخرهای فایبر گلاس 7 درصد بازار را تشکیل می دهند و از نظر اشکال مختلف محدود هستند. استخرهای با روکش وینیل در یک کیت با تکمیل ساخت و ساز در محل وارد می شوند و 33 درصد از بازار لوله استیل استخر از سایت کلید آهن را تشکیل می دهند. یک آستر وینیل مناسب پس از تکمیل عرشه نصب می شود و سپس ساختار با آب پر می شود. قبلاً فقط به طرح های هندسی محدود می شد.

پله استخر چوبی

پله استخر چوبی

نردبان استخر چوبی یک نردبان با کیفیت عالی و مناسب برای استخرهای چوبی است. این نردبان ها را می توان به ریل چوبی بالایی متصل کرد و در هر استخر عمیقی قابل استفاده است. قاب محکم از لوله فولادی ضد زنگ 304 درجه 1.5 اینچی (38 میلی متر) با آج های شکم سفید ساخته شده است. این آج ها دارای قسمت زیرین آجدار هستند که به تقویت استحکام کمک می کند. این نردبان با کیت ثابت، لنگرهای فشاری و بالشتک عرضه می شود.

نردبان چوبی استخر فقط به صورت 3 آج عرضه می شود.

نتیجه گیری

به طور کلی، ما فکر می کنیم لوله پی وی سی سفت و سخت بهترین انتخاب برای لوله استیل استخر از سایت کلید آهن است. بسیار بادوام تر از لوله pvc انعطاف پذیر است، که در واقع برای استفاده در زیرزمین رتبه بندی نمی شود. ساختار شیلنگ مانند لوله pvc flex به راحتی خرد یا سوراخ می شود و حشرات می توانند به راحتی آن را بجوند. اگرچه چرخش در لوله‌ها با لوله صلب سخت‌تر است و به جای خم شدن مانند pvc فلکس، نیاز به استفاده از اتصالات دارد، لوله pvc صلب همچنان برنده ما برای سیستم‌های لوله‌کشی استخر است. قوی، مقرون به صرفه است و طولانی ترین طول عمر را در بین گزینه های دیگر دارد.

نصب استخر یک سرمایه گذاری بزرگ برای خانه شما است. بسیاری از صاحبان خانه که تصمیم دارند استخر به حیاط خود اضافه کنند، به طراحی و ظاهر استخر توجه زیادی دارند، اما همیشه کیفیت آنچه را که در زیر زمین می گذرد برای حفظ استخر خود در نظر نمی گیرند. با این حال، مهم است که استخر خود را برای ماندگاری بسازید و تا حد امکان به تعمیر و نگهداری و تعمیر کمتری نیاز داشته باشید. به همین دلیل دانستن گزینه های مختلف لوله کشی برای لوله کشی استخر مهم است. امیدوارم اطلاعات فوق به شما در ساخت استخری که می خواهید کمک کند که سالیان سال دوام خواهد آورد. در این مقاله لوله استیل استخر از سایت کلیدآهن به معرفی پله سیمانی، ارتفاع پله، تولیدی پله و پله استخر چوبی پرداختیم.

منبع : commercial-industrial-supply.com