سایز لوله های استیل صنایع غذایی


پرداخت سطح

سایز لوله های استیل صنایع غذایی بهداشتی جوش داده شده پیشرو در صنعت را همراه با تخصص فنی و خدمات بی نظیر قبل و بعد از فروش ارائه می دهد. سایت کلید آهن  تمام اندازه های استاندارد لوله های بهداشتی ½ تا 8 اینچ od (12.7 – 203.2 میلی متر od) را در طول 20 فوت (6.1 متر) ذخیره می کند. cis لوله های صنایع شیری را ارائه می دهد که از مشخصات astm a270 s2 و 3-a فراتر می رود. از بهترین مواد با کیفیت فولاد ضد زنگ ساخته شده است. برای همه مواد نصب خود، خواه لوله، اتصالات، تجهیزات سفارشی یا موارد دیگر از سایز لوله های استیل صنایع غذایی با سایت کلید آهن تماس بگیرید.

تست های مکانیکی

برای اطمینان از بالاترین کیفیت سطح، لوله های بهداشتی ما فراتر از الزامات astm a269 و a270 با انجام باتری کامل تست های خمش و تغییر شکل astm مورد نیاز asme sa249 است. آزمایش‌ها، همراه با نیازهای خاص مواد خام، آزمایش جریان گردابی در آسیاب لوله، 100% بورسکوپی قبل از پرداخت مکانیکی، و تحمل‌های هوا و دیواره سخت‌تر، امکان یک محصول سازگارتر و با کیفیت برتر را فراهم می‌کند.

پرداخت سطح

پرداخت سطح 20 μ-in ra (0.5 میکرومتر) حداکثر شناسه، 30 μ-in ra (0.8 میکرومتر) و حداکثر زبری سطح اندازه‌گیری شده در هر asme/ansi b46.1 با خواندن پروفیلومتر در 90 درجه تا الگوی پرداخت اصلی است. تمام لوله ها با مشخصات اندازه، گیج، آلیاژ، astm و asme، شماره حرارت و تاریخ ساخت برای ردیابی کامل چاپ می شوند.

سایز لوله های استیل صنایع غذایی چقدر است؟

اندازه اسمی لوله (nps) مجموعه ای از استانداردهای ایران است که برای تعیین قطر و ضخامت لوله استفاده می شود. اندازه لوله با دو عدد غیر بعدی مشخص می‌شود: اندازه اسمی لوله (nps) برای قطر داخلی بر اساس اینچ، و یک برنامه زمانبندی (طرح‌بندی یا sch.) برای ضخامت دیوار.

شرح کامل ابعاد لوله فولادی شامل قطر بیرونی (od)، ضخامت دیواره (وزنی)، طول لوله (معمولا 20 فوت 6 متر یا 40 فوت 12 متر) است.

از طریق این کاراکترها می‌توانیم وزن لوله، میزان فشار لوله و هزینه هر فوت یا هر متر را محاسبه کنیم.

مشخصات فنی لوله های استیل

ansi / api 5l ساخت دو سطح محصول (psl1 و psl2) لوله فولادی بدون درز و جوش داده شده را برای استفاده از خط لوله در حمل و نقل نفت و گاز طبیعی مشخص می کند.

شمش‌ها، شکوفه‌ها، بیلت‌ها، کویل‌ها یا صفحاتی که برای ساخت لوله استفاده می‌شوند باید از طریق اکسیژن پایه، کوره الکتریکی یا اجاق باز در ترکیب با فرآیند پالایش ملاقه ساخته شوند. برای psl2، فولاد باید طبق روش دانه ریز کشته و ذوب شود. سیم پیچ یا صفحه مورد استفاده برای لوله psl2 نباید دارای جوش تعمیری باشد.

لوله برای مقاومت در برابر آزمایش هیدرواستاتیک بدون نشتی از طریق درز جوش یا بدنه لوله. اتصال دهنده ها نیازی به آزمایش هیدرواستاتیک ندارند، مشروط بر اینکه بخش های لوله مورد استفاده با موفقیت آزمایش شده باشند

مشخصات فنی لوله استیل ۳۰۴

 • مشخصات لوله a312 (درجه 304/l و 316/l)
 • محدوده

این مشخصات لوله های فولادی ضد زنگ جوش داده شده بدون درز، درز مستقیم و جوشکاری شده به شدت سرد را پوشش می دهد که برای خدمات خورنده در دمای بالا و عمومی در نظر گرفته شده است.

لوله ای که بدون درز، جوشکاری شده یا به شدت سرد کار می شود تولید شود.

استانداردهای astm

 • a262 اقداماتی برای تشخیص حساسیت به حمله بین دانه ای در فولادهای زنگ نزن آستنیتی
 • روش‌ها و تعاریف آزمون a370 برای آزمایش مکانیکی محصولات فولادی
 • اصطلاحات a941 مربوط به فولاد، فولاد ضد زنگ، آلیاژهای مرتبط، و فروآلیاژها
 • مشخصات a999/a999m برای الزامات عمومی برای لوله های آلیاژی و فولاد ضد زنگ
 • مشخصات a1016/a1016m برای الزامات عمومی برای فولاد آلیاژی فریتی، فولاد آلیاژی آستنیتی، و لوله‌های فولادی ضد زنگ
 • روش‌های آزمایش e112 برای تعیین اندازه دانه متوسط
 • روش e381 برای آزمایش ماکرو اچ میله‌های فولادی، بیلت‌ها، شکوفه‌ها و آهنگری
 • تمرین e527 برای شماره گذاری فلزات و آلیاژها در سیستم شماره گذاری یکپارچه(uns)

لوله فولادی بدون درز چیست؟

لوله های استیل صنعتی

لوله و عرضه در سراسر جهان فهرستی از درجات استاندارد و ویژه لوله‌های بدون درز و جوش داده شده را برای برآوردن سریع و مطمئن نیازهای پروژه شما نگهداری می‌کند. مهم نیست که در چه صنعتی هستید، لوله و عرضه در سراسر جهان می تواند مواد مورد نیاز شما را فراهم کند، از جمله astm، asme، api، uns، sb،   JIS ما با بیش از 100 سال تجربه ترکیبی، دانش گسترده صنعت، قیمت های رقابتی، توانایی تهیه محصولات سخت گیر و تحویل سریع، به شما کمک می کنیم پروژه های خود را در زمان و بودجه تکمیل کنید.

طیف وسیعی از لوله های فولادی صنعتی جوش داده شده و بدون درز استاندارد و درجه ویژه ما در طیف گسترده ای از صنایع مختلف از جمله:

 1. نفت و گاز
 2. پتروشیمی
 3. انرژی جایگزین
 4. حفاری زیر دریا
 5. ساخت و ساز
 6. مکانیکی.

لوله فولادی بدون درز چیست؟

لوله فولادی بدون درز یک لوله دایره ای است که دارای درز جوش یا اتصال جوش نیست. لوله های فولادی بدون درز برای پروژه هایی انتخاب می شوند که به توانایی تحمل فشار، یکنواختی شکل و استحکام تحت بارگذاری نیاز دارند. لوله در سراسر جهان لوله فولادی بدون درز را از آلیاژهای کربن، ضد زنگ، کروم و نیکل و گریدهای عجیب و غریب ارائه می کند.

لوله فولادی جوش داده شده چیست؟

لوله فولادی جوش داده شده یک لوله فولادی مدور است که از نورد ورق فولادی و جوشکاری درز تشکیل می شود. این فرآیند لوله فولادی جوش داده شده را مقرون به صرفه تر می کند زیرا سفارشی سازی آن آسان تر است و این نوع لوله به راحتی در دسترس است. دو دسته لوله های جوش داده شده وجود دارد: erw و dsaw pipe. erw مخفف «جوش داده شده با مقاومت الکتریکی» و dsaw مخفف «جوش داده شده با قوس دوگانه» است. این دو با هم تفاوت دارند زیرا فرآیند جوشکاری برای لوله های erw بر خلاف جوشکاری مقاطع متمایز در فواصل زمانی پیوسته است. لوله در سراسر جهان لوله های جوش داده شده را در آلیاژهای کربن، ضد زنگ و نیکل عرضه می کند.

نتیجه

سایت کلیدآهن همچنین می‌تواند هر یک از خدمات ویژه‌ای از سایز لوله های استیل صنایع غذایی را که برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای پروژه خاص شما نیاز دارید، از جمله رزوه‌کاری، ساخت، پوشش و تدارکات به شما ارائه دهیم. ما همچنین خدمات گالوانیزه را برای تمام محصولات فولادی خود ارائه می دهیم. لوله های فولادی گالوانیزه، اتصالات، فلنج ها و سایر محصولات به دلیل پوشش محافظ اعمال شده بر روی فولاد، قیمت کمتری دارند و عمر طولانی تری دارند.

سوالات متداول

سایز لوله های استیل صنایع غذایی چیست؟

شرح کامل ابعاد لوله فولادی شامل قطر بیرونی، ضخامت دیواره، طول لوله است.

لوله فولادی بدون درز چیست؟

یک لوله دایره ای است که دارای درز جوش یا اتصال جوش نیست

منبع:www.amerpipe.com