لوله استیل برای نرده


لوله استیل برای نرده

لوله استیل نرده

کانون توجه محصول لوله استیل نرده : نورافکن محصول لوله فولادی گرد با ده‌ها نوع مختلف مواد برای انتخاب، لوله‌های فولادی گرد بهترین انتخاب برای حصارکشی مزرعه و مزرعه است. چه از آن برای ساخت دروازه‌ها، پانل‌های نرده، نرده‌های دستی یا هر نوع کار حصار لوله‌ای استفاده کنید می‌توانید روی لوله cbi حساب کنید تا مواد باکیفیت با قیمت رقابتی در اختیار شما قرار دهد. بیایید به برخی از مزایای این محصول در جامعه کشاورزی نگاهی بیندازیم.و در سایت کلیدآهن خریداران بهتری شوند.با ما در مقاله لوله استیل برای نردههمراهی کنید.

استفاده برای لوله های استیل نرده یا فولادی گرد

بهترین چیز در مورد استفاده از این مواد تطبیق پذیری آنهاست. آنها را می توان در طیف گسترده ای از پروژه ها و برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار داد که تقریباً برای هر نیاز به حصارها یا موانع مناسب است. لوله های فولادی در بین دامداران برای مهار دام بسیار محبوب است. آنها توسط افراد، کشاورزان و دامداران برای حصارکشی محیطی استفاده می شوند. لوله cbi از لوله های گرد برای تولید انواع محصولات کشاورزی استفاده می کند. ما به شدت توصیه می کنیم از این اقلام کوچک با اندازه od استفاده کنید.

یکی از مزیت های توزیع کننده لوله این است که می توانید با سایر فروشندگان تجارت کنید. cbi قیمت عمده فروشی عالی را با زمان های تولید سریع و قابل اعتماد ارائه می دهد. ما بارهای کامل کامیون را در سراسر ایران تحویل می‌دهیم و خوشحال می‌شویم که در پیشنهادات بزرگ یا استعلام‌های سهام از شما نقل قول کنیم! و برای اطلاعات بیشتر می توانید با سایت کلید آهن تماس بگیرید.

لوله  معمولا برای پروژه های حصار مسکونی استفاده می شود. ضخامت دیواره این لوله 0.065 است. ما قطرهای خارجی زیر را حمل می کنیم: 1 3/8 اینچ، 1 5/8 اینچ، 1 7/8 اینچ و 2 3/8 اینچ. علاوه بر این، ما معمولاً طول های زیر را ذخیره می کنیم: 8′، 10′، 18′، 21′ و 24′.

bss/schedule 20  تجاری سنگین مسکونی/سبک. معمولاً در حصارهای بلندتر که بار باد می تواند مشکل ساز باشد استفاده می شود. ضخامت دیواره این لوله از 0.080 تا 0.095 متغیر است. ما قطرهای خارجی زیر را حمل می کنیم: 1 3/8 اینچ، 1 5/8 اینچ، 1 7/8 اینچ، 2 3/8 اینچ و 2 7/8 اینچ. ما معمولاً طول های زیر را نیز در اختیار داریم: 8، 10، 18، 21 و 24.

در مترو dfw، چوب روی نرده‌های فولادی معمولاً با لوله‌هایی با قطر خارجی 2 3/8 ساخته می‌شود. ما هر سنج با این اندازه محبوب را برای هر بودجه حصار (0.065، 0.080 و 0.095 و برنامه 40) ذخیره می کنیم.

لوله تجاری سنگین. معمولا برای اکثر برنامه های حصار کشی تجاری استفاده می شود. ضخامت دیوار با اندازه قطر خارجی متفاوت است. ما قطرهای خارجی زیر را حمل می کنیم: 1 5/8 اینچ، 1 7/8 اینچ، 2 3/8 اینچ، 2 7/8 اینچ، 4 اینچ و 6 5/8 اینچ (برای در دسترس بودن با این اندازه تماس بگیرید). ما معمولاً طول های زیر را نیز در اختیار داریم: 8، 10، 18، 21 و 24.

مزایا و کاربرد لوله های استیل نرده

لوله های استیل یا فولادی مزایای مختلفی برای پروژه صنعتی یا مسکونی بعدی شما دارند. لوله های فولادی در صنایع مختلفی از تولید صنعتی گرفته تا مجسمه سازی استفاده می شود. یکی از کاربردهای لوله فولادی در لوله کشی است که برای جایگزینی لوله های پلاستیکی سنتی با لوله های فولادی ضد زنگ استفاده می شود. لوله های فولادی ضد زنگ گران تر از لوله های پلاستیکی هستند، اما مزایای زیادی نسبت به دومی دارند. خریداران لوله فولادی این مزایا را در نظر می گیرند

ضد لک و ضد خوردگی

خوردگی دشمن شماره یک لوله های فلزی است. نمای بیرونی لوله های آهن، فولاد و بتنی به دلیل خاک و اشعه فرابنفش خراب می شود. به نظر می رسد سایر انواع لوله های داخل دیوار زنگ زده، در اثر سایش آسیب دیده یا زباله جمع می شوند. با این حال، به دلیل مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ، این امر به ندرت اتفاق می افتد. این به فولاد ضد زنگ مزیتی در زمینه هایی مانند توزیع آب بهداشتی و کاربردهای بیمارستانی می دهد.

مقدار

وقتی لوله های فولادی 316 را خریداری می کنید، محصولی بادوام دریافت می کنید که برای چندین دهه دوام می آورد. این ماده ای با ماندگاری طولانی است که نگهداری و نصب آن ساده است. فولاد ضد زنگ به دلیل ویژگی‌های مقاوم در برابر خوردگی، تعمیر و نگهداری پایینی دارد و بعید است برای چندین دهه نیاز به تعویض داشته باشد.

ثبات و سازگاری

فولاد ضد زنگ را می توان با عناصر مختلفی مانند مولیبدن، نیکل یا نیتروژن درمان کرد تا مقاومت در برابر خوردگی آن بهبود یابد. فولاد ضد زنگ می تواند دماهای بالا را تحمل کند. با افزودن مواد مختلف به فولاد زنگ نزن، می توان به دیواره های لوله نازک دست یافت و در نتیجه محصول نهایی سبک تری به دست آورد که برای طیف گسترده ای از کاربردهای تجاری و صنعتی مناسب است.

جذابیت

لوله ها و اتصالات فولادی ضد زنگ انتخاب خوبی برای اماکن تجاری هستند زیرا مواد به طور طبیعی روشن و جذاب هستند.فولاد ضد زنگ یک محصول مبتنی بر نفت نیست. بر خلاف سایر مواد لوله، به هیچ نوع پوشش یا آستری نیاز ندارد. هنگامی که شما نیاز به دور انداختن یا تعمیر لوله های فولادی ضد زنگ دارید، 100٪ قابل بازیافت است و اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد. فولاد، مانند آهن، به ویژه به ساختن کمک کرده است، زیرا جایگزینی کاربردی تر برای فلزات دیگر است. فولاد در برابر خوردگی مقاوم است و باعث می شود که عمر طولانی تر و مقرون به صرفه تر باشد. همچنین به این معنی است که از آنجایی که آنها می توانند از آنها زنده بمانند، می توان از این لوله ها در مناطقی استفاده کرد که دائماً در معرض عناصر قرار دارند،لوله های فولادی را می توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد.

تجارت داخلی

لوله های فولادی 304 انتخابی محبوب در بسیاری از خانه ها هستند زیرا دوام بیشتری دارند، به این معنی که لازم نیست هر چند فصل یک بار آنها را تعویض کنید. هر لوله‌کشی لوله‌های فولادی ضد زنگ را برای وان، شیر و بقیه ساختار، به‌ ویژه لوله‌های در معرض، توصیه می‌کند، زیرا در برابر عناصر مقاوم‌ تر است. آنها همچنین تصور می شود که سخت تر هستند.

صنعت پزشکی

اگر پزشکان از آن استفاده کنند، باید ایمن باشد، بنابراین این یک کنه فولادی دیگر است. لوله های فولادی برای همه چیز در زمینه پزشکی از جمله استخوان های شکسته، تجهیزات پزشکی، ابزارهای جراحی، درمان های دندانپزشکی و حتی کمک های دارویی استفاده شده است. تطبیق پذیری فولاد گواهی بر دوام، محافظت و سازگاری آن است.

صنعت ساخت و ساز

این یکی از واضح ترین کاربردهای لوله های فولادی است. آنها توسط بسیاری از شرکت های ساختمانی ترجیح داده می شوند زیرا هم انعطاف پذیر و هم محکم هستند. زمانی که خاک برای تحمل وزن سازه های بزرگ نازک باشد، از لوله های فولادی به عنوان شمع ساختمان استفاده می شود. خود سازه و همچنین سبک معماری آن، اغلب گنجانده شده است. در واقع شرکت های ساختمانی یکی از خریداران عمده لوله فولادی هستند.لوله‌های فولادی اغلب در ساخت کشتی‌ها، پالایشگاه‌های نفت و حتی ایستگاه‌های فضایی استفاده می‌شوند و در یک کارخانه کشتی سازی قرار می‌گیرند. لوله های فولادی انتخاب خوبی برای ساخت و ساز در زمین، اقیانوس یا در فضا هستند.آن را از تامین کنندگان لوله های صنعتی معتبر از سایت کلیدآهن می توانید دریافت کنید.بسیار سپاس گذاریم که تا پایان مقاله لوله استیل برای نرده همراه ما بودید.

منبع:www.alibaba.com