لوله استیل برای هدرز


لوله استیل سایز کوچک

ما برای شما در این مقاله لوله استیل برای هدرز از سایت کلیدآهن در مورد لوله استیل نگیر، لوله استیل صنعتی، کاربرد لوله های استیل گالوانیزه، لوله استیل با روکش مشکی، مشخصات فنی لوله های استیل، لوله استیل سایز کوچک صحبت خواهیم کرد. هدرز که به منیفاد دود معروف است؛ جنس آن از چدن نمی باشد. همانند منیفلد که نصب شده روی موتور خودروی شماست{چون جنس منیفلد دود از چدن نیست؛ به آن منفیلد اگزوز یا چدنی می گویند.

منیفلد که از جنس استیل یا فولاد مخصوص بوده در داخل آن طراحی قطر، طول لوله ها و اجزای آن که خیلی با صرفه تر ودقیق تر می باشد، در نتیجه در ساخت جنس قطعات پیچیده ای که ارزش آن را بیشتر می کند.

لوله استیل نگیر

دراستنلس که ترکیب شده ورق استیل نگیر طلایی و نقره ای، همراه با حفاظ پروفیلی و شیشه که با کد 2139 تهیه شده از محصولات گروه صنعتی می باشد. کاربرد استیل نگیر بالا ورودی داخل و لابی باز شو، همراه با دو جفت سه پارچه لولای تمام استیل می باشد. طراحی و ترکیب درب استیل که کد 2139 به عنوان دو کتیبه و یک لنگه طرفین در لایه فوقانی یک کتیبه بوده، این کتیبه ها به قسمت ورود درب با حفاظت استیل و به لابی ساختمان امنیت قابل توجه می دهند.

در این محصول شیشه های مورد استفاده سندبلاست و دوجداره سکوریتشده باشد، و در مقابل ضربات مستقیم مقاومت بالایی دارد. همچنین در مقابل آلودگی سرما، صوتی و گرما عایق مناسبی است.پروفیل های موجود در بالای درب استیل تمامی آنها از جنس استیل استنلس می باشند. که در برابر شرایط بحران محیطی، اشعه خورشید و اکسید شدن مقاومت خوبی دارند.

لوله استیل صنعتی

لوله استیل دارای چند بخش مختلف می باشد، از بخش های مهم می توان به لوله های نسوز، لوله های درزدار و بدون درز اشاره کرده، لوله صنعتی با ضخامتی که دارا می باشند، قدرت تحمل بسیاری را دارند. و به اصطلاح به این ضخامت نیز رده هم می گویند. از ضخامت های پرکاربردی این رده ها ازجمله 160، 40، 80و10 که در سایت کلید آهن عرضه می شوند.در ادامه از مقاله لوله استیل برای هدرز از سایت کلید آهن در مورد کاربرد لوله های استیل گالوانیزه صحبت کنیم.

کاربرد لوله های استیل گالوانیزه

در حالی که لوله گالوانیزه به دلیل استفاده در ساخت و ساز شناخته شده است، پوشش محافظ آن در برابر زنگ زدگی آن را به یک قطعه فلزی برای کاربردهای خودرو تبدیل می کند. استیل گالوانیزه یک ماده عالی برای اتصال دهنده های مقاوم در برابر خوردگی است.لوله استیل گالوانیزه در انواع مختلفی از کاربردهای صنعتی استفاده می شود، ما در مقاله  لوله استیل برای هدرز از سایت کلید آهن در مورد انواع لوله گالوانیزه اشاره خواهیم کرد. از جمله:

  • ساخت کلی،
  • تولید،
  • ساخت وساز،
  • خودرو،
  • ستون های روشنایی،
  • پیاده روها،
  • تعمیرات،
  • قاب ها،
  • تریلرها.

لوله استیل با روکش مشکی

لوله استیل مشکی دارای پوشش اکسید آهن تیره رنگ بر روی سطح آن است، و برای کاربردهایی که نیازی به حفاظت نارند استفاده می شود. لوله های استیل سیاه عمتا برای انتقال آب

وگاز در مناطق روستایی و شهری و برای مجراهایی که از سیم کشی برق محافظت می کنند، و برای انتقال بخار وهوا با فشار بالا استفاده می شود.

مشخصات فنی لوله های استیل

سایت کلیدآهن از مقاله لوله استیل برای هدرز برای مشتریان لوله های استیل با مشخصات فنی و اندازه های مورد نیاز تولید می کند. مشتریانی که به لوله های استیل ضد زنگ استاندارد نیاز دارند می توانند قطر و ضخامت دیواره، حداکثر خمیدگی و مهره جوش داخلی و همچنین طول هایی را که متناسب با نیازشان است مشخص کنند. طول می تواند از 300 میلی متر تا 14000 میلی متر متغییر باشد، در حالی که قطر آن از 4 تا 28 میلی متر متغییر است.

لوله های استیل عملیات حرارتی نیز موجود است. در این مورد سختی استاندارد160است، اگرچه در صورت درخواست می توان آن را تغییر داد. اگر مشتریان نیاز به رعایت مشخصات لوله های استیل جوش داده شده باشند، سختی استاندارد 90 را ارائه می دهد. لوله های سایت کلیدآهن می توان در استیل ضد زنگ، سری 300/400 و آلیاژهایی با محتوای نیکل بالا 800، 840، 825، 600و 601 را سفارش داد. در همه ی موارد، مشخصات فنی برای اطمینان از قابلیت ردیابی صدرصد گنجانده شده است.

لوله استیل سایز کوچک

در لوله برتر لوله هایی با قطر کوچک و دیواره نازک را از استیل ضد زنگ، نیکل، تیتانیوم و آلیاژهای زیرکونیوم، در طیف وسیعی از اندازه ها و شکل های مقطعی متناسب با نیاز شما تولید می شود. هم محصولات بدون درز و هم محصولات جوش داده شده همبه صورت لوله های مستقیم و هم سیم پیچ عرضه می شوند.

لوله های کشیده شده بدون درز و جوش در اندازه های 0.007اینچ 0.15میلی متر تا قطر خارجی 1.25اینچ 31.75میلی متر است. ضخامت دیوار کمتر از 0.002اینچ 0.0508میلی متر تا 0.125اینچ 3.175میلی متر است.می توانید لوله هایی باطول مستقیم تا طول 45 فونت 14متر یا لوله های پیچ دار تا طول 3200 فوت 975متر را از سایت کلید آهن از مقاله لوله استیل برای هدرز می توانید سفارش دهید.

نتیجه

ما در این مقاله لوله استیل برای هدرز از سایت کلیدآهن  از لوله استیل نگیر، لوله استیل صنعتی، کاربرد لوله های استیل گالوانیزه، لوله استیل با روکش مشکی، مشخصات فنی لوله های استیل، لوله استیل سایز کوچک  شما را آشنا کردیم.