لوله استیل زیر کابینتی


استیل زیر کابینتی

میله استیل زیر کابینت چیست؟

میله استیل کابینت : یک سینک براق جدید، همراه با یک شیر آب و کانتر جدید، آشپزخانه را به اندازه کفپوش‌ها و لوازم جدید و با هزینه‌ی بسیار کمتری جذاب می‌کند. این روزها، به لطف اتصالاتی که به سادگی به هم می‌پیچند یا می‌چسبند،  اغلب بدون لحیم کاری یا مشعل، نصب سینک و شیر آب جدید چندان دشوار نیست. برای قیمت لوله استیل  کلیلک کنید گاهی اوقات ممکن است لازم باشد لوله ها را از داخل کابینت سینک آشپزخانه عبور دهید.

در بیشتر موارد، این کار برای جلوگیری از باز کردن دیوار برای دسترسی به لوله‌های آب موجود و ضربه زدن به آن لوله‌ها انجام می‌شود. صرف نظر از دلیل، بسیاری از لوله کش ها دو بخش لوله را با استفاده از اتصالات اتصال زیر سینک آشپزخانه متصل می کنند. کار با لوله های مسی و اتصالات لحیم کاری نیازمند تجربه و ابزارهای خاص است. اما یک دوست باتجربه این کار می تواند لوله های گالوانیزه را با استفاده از ابزارهای لوله کشی و قطعات موجود در مراکز خانگی و فروشگاه های لوازم لوله کشی وصل کند. در این مقاله میله استیل زیر کابینتی از سایت کلیدآهن که نه فقط متوجه بلکه شما را با نکات نصب سینک، میله استیل اپن آشپزخانه، قیمت لوله استیل زیر کابینتی و لوله بالای سینک آشنا میکنیم.

نکاتی برای میله استیل کابینت و سینک

  1. پیچ هایی را که لولاهای درب کابینت متصل می شوند را با استفاده از پیچ گوشتی بردارید و درها را بردارید. قطر لوله ها را اندازه گیری کنید و یک اتصالات گالوانیزه و براکت های لوله استیل زیر کابینتی را بر اساس قطر بدست آورید. اجاره یا خرید لوله کش دستی با قالبی که به همان قطر لوله رزوه می شود.
  2. محل اتصال را در لوله ها با انتهای باز و رزوه دار در راستای لوله ها قرار دهید. هر لوله را در جایی که انتهای داخلی رزوه ها در لوله ها قرار دارند علامت بزنید. هر لوله را با اره برقی برش دهید و با سوهان سوراخ های انتهای بریده شده را بردارید. در ادامه مطلب مارا از سایت کلید آهن همراهی کنید.
  3. روغن سبک وزن را در اطراف انتهای یک لوله بمالید. رزوه لوله دستی را روی لوله قرار دهید تا قالب رشته ها را در جهت عقربه های ساعت برش دهد. لوله را با یک دست نگه دارید و قسمتی از نخ ها را به طول 3/4 اینچ ببرید و در حین حرکت مقدار زیادی روغن بمالید. این کار را تکرار کنید و انتهای لوله دیگر را نخ کنید. زباله های روغن و فلز را از روی رزوه های هر دو لوله با پارچه تمیز کنید.
  4. مهره حلقه بزرگ روی اتصال را با انبردست قابل تنظیم باز کنید و دو بخش را از هم جدا کنید. مهره حلقه‌ای را از آن بخش پیوند جدا نکنید. نوار لوله کش وینیل را دور تارهای هر دو لوله بپیچید. هر بخش از اتصال را در انتهای لوله ها پیچ کنید.
  5. یک آچار میله استیل زیر کابینتی را به عنوان پشتیبان روی یک لوله قرار دهید و آن بخش از اتصال را با یک آچار قابل تنظیم محکم ببندید. این کار را تکرار کنید و قسمت دیگر را محکم در لوله دیگر محکم کنید. انتهای داخلی اتصال را تراز کنید و مهره حلقه را با دست پیچ کنید. از آچار قابل تنظیم به عنوان پشتیبان در یکی از بخش ها استفاده کنید و مهره را با انبردست سفت کنید.
  6. با استفاده از میخ یاب و مداد، محل گل میخ ها را در دیوار در پشت کابینت علامت بزنید. یک براکت لوله را روی هر بخش از لوله با فلنج‌ها روی دیوار قرار دهید و هر کدام را با علامت گل میخ تراز کنید. براکت ها را روی دیوار با استفاده از یک تفنگ پیچی محکم کنید تا یک پیچ عرشه 1 1/2 اینچی را در هر یک از سوراخ های ماشین کاری شده در فلنج های براکت نصب کنید. در عوض، از پیچ‌های 3/4 اینچی برای اتصال براکت‌ها در جایی که لوله‌ها نزدیک یک طرف کابینت هستند، استفاده کنید.

لوله استیل بالای سینک

میله استیل اپن آشپزخانه 

گیره‌های لوله، یا اتصالات لوله، به بهترین وجه به عنوان مکانیزم پشتیبانی برای لوله‌های آویزان، خواه بالای سر افقی یا عمودی، در مجاورت یک سطح تعریف می‌شوند. آنها برای اطمینان از اینکه همه لوله ها به طور ایمن ثابت شده اند و همچنین امکان حرکت یا انبساط لوله را که ممکن است رخ دهد، حیاتی هستند. در ادامه مطالب را با سایت کلید آهن بررسی می کنیم.

گیره های لوله انواع مختلفی دارند زیرا الزامات برای تثبیت لوله می تواند از لنگر انداختن ساده در محل تا سناریوهای پیچیده تر شامل حرکت لوله یا بارهای سنگین متغیر باشد. ضروری است که از گیره لوله مناسب برای اطمینان از یکپارچگی نصب استفاده شود. خرابی تعمیر لوله می تواند آسیب قابل توجه و پرهزینه ای به ساختمان وارد کند، بنابراین مهم است که آن را به درستی انجام دهید.

قیمت لوله استیل بالای سینک

لوله استیل آبچکان یا لوله اتصالات استیل ۱۶ با لوله بالای سینک که برای آویز جا اسکاچ، جا ظرفی، قلاب s، جا لیوان، جا قاشق می باشد. برای اندازه خوب که میشه بالای سینک استفاده کرد، که بعضی سینک ها ۱۲۰ تا ۱ متر باشند.

خرید و نصب میله استیل زیر کابینت

لوله‌های لوله‌کشی که آب را به شیر آشپزخانه شما می‌رسانند یا زباله‌ها را به سیستم فاضلاب شما تخلیه می‌کنند در طول زمان تکامل یافته‌اند. لوله های آهنی یا فولادی گالوانیزه که در اوایل دهه 1900 جزء اصلی لوله کشی خانگی بودند، جای خود را به راه حل های لوله کشی پیشرفته تری مانند لوله کشی پلی وینیل کلراید و لوله های پلی اتیلن متقاطع  دادند. به هر حال آشپزخانه ما همیشه باید تمیز باشد،و البته دارای سینک تمیز و براق و میله ای بالای سینک برای آبچکان یک سری قاشق یا چنگال و غیره ما در این مقاله لوله استیل زیر کابینتی از سایت کلیدآهن به نکات نصب سینک، میله استیل کابینت، میله استیل آشپزخانه و قیمت لوله استیل بالای سینک شما را آشنا کردیم.

سوالات متداول

لوله استیل کابینت چیست؟

یک لوله استیل زیر کابینتی، همراه با یک شیر آب و کانتر جدید، آشپزخانه را به اندازه کفپوش‌ها و لوازم جدید و با هزینه‌ی بسیار کمتری جذاب می‌کند.

نکنه مهم برای میله استیل زیر کابینت چیست؟

روغن سبک وزن را در اطراف انتهای یک لوله بمالید

 

منبع‌: houzz.com