لوله و اتصالات استیل صنایع غذایی


کیفیت اتصالات استیل

سایت کلیدآهن یکی از تامین کنندگان پیشرو لوله های بهداشتی برای صنعت غذا و نوشیدنی هست.نیازهای شما را بهتر درک می کند. ما بهترین کیفیت لوله های مواد غذایی و آشامیدنی، لوله و اتصالات استیل صنایع غذایی، لوله ep فولاد ضد زنگ را برای کاربردهای حیاتی برای داروسازی و بیو دارویی، غذا و نوشیدنی، لبنیات و مراقبت های بهداشتی و آرایشی در یک خط تولید لوله  کاملاً خودکار و تحت کیفیت دقیق تولید می کنیم. استانداردهای کنترل مواد اولیه تهیه شده از کشورهای دیگر  دارای استانداردهای بین المللی می باشد.

کیفیت اتصالات استیل

برای بیش از 10 سال، تعهد ما به استانداردهای کیفیت و خدمات مشتری لوله و اتصالات استیل صنایع غذایی و نوشیدنی، اتصالات لوله بهداشتی، لوله های EP فولادی ضد زنگ بوده است. ماموریت ما ارائه لوله های فولادی ضد زنگ بهداشتی و با خلوص فوق العاده بالا برای کاربردهای مختلف استریل، آسپتیک و بهداشتی با رعایت استانداردها و مشخصات مختلف جهانی است. انتخاب کیفیت مناسب لوله غذا و نوشیدنی، اتصالات لوله بهداشتی، اتصالات لوله فولادی ضد زنگ که در خطوط انتقال سیال نصب می شوند بسیار مهم است. دانش فناورانه ما با تجربه ما ترکیب می شود و منجر به تولید لوله استیل ضد زنگ با بالاترین کیفیت قابل مقایسه با استانداردهای جهانی می شود.

سایت کلید آهن  یکی از تامین کنندگان پیشرو برای لوله در صنعت غذا و نوشیدنی هست. لوله های ما با سال ها تجربه ما در کار با نوشیدنی ها و آبجوسازی ها پشتیبانی می شود. ما نیاز صنعت f&b را بهتر درک می کنیم. کیفیت سطح داخلی لوله بسیار مهم است، وقتی صحبت از انتقال نوشیدنی های گازدار، آبمیوه، آبجو، شراب و غیره می شود. . فرآیند داخلی و انحصاری ما برای پولیش الکتریکی سطح داخلی بسیار بالایی را با بالاترین کیفیت تضمین می کند.

اتصالات استیل صنایع شیری

محصول بین اجزای گیاه در سیستم لوله جریان می یابد.

یک کارخانه لبنیات همچنین دارای سیستم مجرای برای سایر رسانه ها مانند آب، بخار، محلول های تمیز کننده، خنک کننده و هوای فشرده است. یک سیستم فاضلاب به زهکشی نیز ضروری است. همه این سیستم ها اساساً به یک روش ساخته شده اند. تفاوت در مواد مورد استفاده، طراحی اجزاء و اندازه لوله ها است.

تمام اجزای در تماس با محصول از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. مواد مختلفی در سیستم های دیگر استفاده می شود، به عنوان مثال. چدن، فولاد، مس و آلومینیوم. پلاستیک برای خطوط آب و هوا و سرامیک برای لوله های زهکشی و فاضلاب استفاده می شود.

بخش زیر فقط به خط تولید و اجزای آن می پردازد. سیستم های لوله برای رسانه های سرویس در بخش مربوط به تاسیسات توضیح داده شده است.

اتصالات استیل دارویی

  • خانه
  • رسانه ها
  • داستان ها
  • درخواست نقل قول

نحوه انتخاب لوله ها و اتصالات با کیفیت برای فرآیندهای دارویی:

  • ترکیب مواد
  • در تولید دارو، همه لوله های فولادی ضد زنگ یکسان نیستند.
  • در شبکه پیچیده پمپ ها، شیرها، مخازن و مخازن فولاد ضد زنگ که کارخانه داروسازی یا بیوتکنولوژی را تشکیل می دهند، به راحتی می توان این فرآیند چشم پوشی کرد: لوله ها و اتصالات.

متر بر متر لوله های فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا برای لوله کشی ابزار، لوله کشی برای تمیز کردن در محل، لوله کشی برای محصول، لوله کشی برای زباله و غیره مورد نیاز است. و اهمیت این حوزه محصول اغلب فراموش می شود.

گیره لوله فولادی

 لوله صنایع شیری

این mcq را در مورد لوله کشی، شیرها و اتصالات مورد استفاده در کارخانه لبنیات بررسی کنید. این کارخانه ها الزامات بهداشتی سختی دارند و انتخاب لوله ها، اتصالات و شیرآلات بر اساس این نیاز انجام می شود.

کلمپ لوله استیل

گاهی اوقات لوله کشی به خوبی با محیط اطرافش سازگار نیست. گاهی اوقات باید از دیوار یا سقف فاصله گرفت. شاید لازم باشد آن را از روی یک تیر یا کف خورنده بلند کنید. به هر حال، قرار گرفتن در معرض میکروب ها، آب یا نوع نامناسب فلز می تواند لوله کشی را از بین ببرد.

اینجاست که گیره‌های لوله‌های فولادی می‌توانند مناسب باشند. آنها بلند کردن، جداسازی و آویزان کردن لوله ها را به طور ایمن امکان پذیر می کنند. با این حال، بایدها و نبایدهای مهمی در زمان نصب این لوازم جانبی مستحکم وجود دارد.

گیره لوله فولادی چیست؟

گیره‌های لوله فولادی تکیه‌گاه‌های فلزی هستند که اطراف لوله را می‌بندند. آنها معمولا از دو قطعه فولادی خم شده تشکیل می شوند که می توانند در اطراف قسمتی از محیط بیرونی لوله شکل بگیرند. هنگامی که آنها با پیچ و مهره در انتهای مخالف قیدهای فلزی محکم می شوند، کاملاً در اطراف لوله تشکیل می شوند.

نتیجه گیری

واضح است که چرا لوله‌های بدون درز در دنیای امروزی انتخاب محبوبی در میان واردکنندگان، خرده‌فروشان و موارد دیگر هستند. بارزترین مزیت، رفع نگرانی در مورد درزهای ضعیف است، زیرا درز وجود ندارد. نشان داده شده است که لوله های بدون درز 20 درصد فشار کاری بالاتری را نسبت به همتایان جوش داده شده خود تحمل می کنند، حتی زمانی که با استفاده از درجه مواد مشابه با اندازه یکسان تولید می شوند.امیدواریم که از مطالب بالا از مقاله لوله و اتصالات استیل صنایع غذایی  از سایت کلیدآهن اطلاعات و بهره کافی را برده باشید. شما می توانید برای خرید لوله و اتصالات استیل صنایع غذایی بر روی لینک کلیک کنید.

برگرفته از:www.directindustry.com