ورق گالوانیزه ذوزنقه


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق گالوانیزه ذوزنقه

ورق گالوانیزه ذوزنقه و اشکال مختلف این ورق تولید شده اند تا بتوان از آن ها در بخش های مختلف  یک ساختمان، به خصوص سقف آن ها و همچنین ساخت دیگر محصولات، استفاده نمود. انواع ورق ذوزنقه و از جمله آن ها ورق ذوزنقه رنگی از محصولات پر تقاضا در صنعت ساخت و ساز هستند. به طوری که سالانه تعداد زیادی از این محصول تولید و در بازار عرضه می گردد.

قیمت ورق ذوزنقه نیز با توجه به همین حجم تقاضا زیاد بالا نیست و به دلیل در دسترس بودن این محصول می توان گفت که دارای قیمت منصفانه و مناسبی است. با مطالعه این مقاله از وب سایت کلیدآهن با ما همراه باشید تا هر آن چه را که نیاز است در مورد این محصول بدانید، در اختیار شما قرار دهیم.

 

ورق گالوانیزه ذوزنقه

ورق گالوانیزه ای که در مرحله فرمینگ به شکل ذوزنقه ای در می آیند، به این نام شهرت می گیرند. فرینگ با استفاده از قالب هایی، موج و شکل خاصی را برای یک ورق گالوانیزه ایجاد می کند تا هم ظاهر متفاوتی به خود بگیرید و هم به خواص آن در حین استفاده برای ساخت محصولات مختلف، اضافه گردد.

ورق گالوانیزه ذوزنقه ای در واقع ورقی از جنس فولاد است که سطح آن با فلز روی پوشانده شده و به این جهت می توان آن را در شرایطی که رطوبت در محیط حاکم است استفاده نمود. چرا که وجود روی، باعث افزایش مقوامت ورق در برابر رطوبت می گردد و به همین دلیل می توان گفت که از ورق گالوانیزه و به خصوص شکل ذوزنقه ای آن در ساخت سقف ساختمان ها استفاده می شود.

 

ویژگی های ورق گالوانیزه ذوزنقه

در این بخش از مقاله در مورد ویژگی های ورق مورد بحث، مطالبی را بیان خواهیم کرد.

 

رنگ ورق ذوزنقه ای شکل

ورق گالوانیزه از لحاظ رنگ به دو شکل موجود است:

 • ورق گالوانیزه ذوزنقه بدون رنگ
 • ورق گالوانیزه رنگی

 

ضخامت ورق ذوزنقه گالوانیزه

این ورق به عنوان پرکاربردترین و همچنین پر استقبال ترین فرمینگ ورق گالوانیزه ضخامت هایی براساس نیاز و درخواست مشتری به خود می گیرد. اما به طور معمول ضخامت آن در بازه 0.030 میلی متر تا 2 میلی متر تعیین می گردد.

عرض ورق گالوانیزه ذوزنقه

فرمینگ ذوزنقه ورق گالوانیزه معمولا در عرض حداقل 100 سانتی متر و حداکثر 125 سانتی متر ساخته می شود. با این وجود نظر مشتری می تواند در تعیین این مقادیر موثر بوده و موجب تغییر آن گردد.

 

ورق ذوزنقه رنگی

نوع رنگی ورق ذوزنقه گالوانیزه در همان ابعاد بیان شده در بالا به بازار عرضه می گردد.این ورق ها در زمانی حدود 48 ساعت تولید شده و رنگ آن ها دلیلی بر انتخاب شدن شان برای به کارگیری در سقف سازه ها دارد. به علاوه این که همین رنگ مقاوم بودن ورق را نیز تا حدودی بالا می برد.

 

کاربرد ورق گالوانیزه ذوزنقه

از این نوع ورق ها برای موارد مختلفی استفاده می شود. سقف شیروانی ها یکی از این مواد کاربرد است. در زیر سایر کاربردهای ورق گالوانیزه در شکل ذوزنقه، ذکر شده اند:

 • ساخت سوله های صنعتی و ورزشی
 • استفاده به عنوان حصار اطراف زمین ها
 • استفاده به جای تیرچه سفال در ساخت سقف ساختمان
 • به کارگیری به عنوان ساندویچ پانل سقفی

ورق گالوانیزه ذوزنقه

مزایای ورق گالوانیزه ذوزنقه ای

از مزایای این نوع ورق می توان به موارد زیر اشاره کرد. لازم به ذکر است که د مورد اکثر این مزیت ها در بخش های قبل صحبت شد و بسیاری از آن ها بدیهی و دلیل اصلی برای خریداری این محصول می باشند.

 • عدم شکستگی این ورق
 • یکپارچه بودن
 • مقاوم بودن در برابر رطوبت که به طور ویژه به گالوانیزه بودن ورق مرتبط می باشد
 • وزن سبک
 • ایمن بودن این ورق در برابر حوادث طبیعی از جمله زلزله
 • قیمت مناسب محصول
 • زیبایی محصول به خصوص در نوع رنگی آن

علاوه بر این موارد باید بدانید که ورق گالوانیزه در شکل ذوزنقه به راحتی نصب و اجرا می گردد.

 

قیمت ورق ذوزنقه

در این مقاله از سایت کلیدآهن در مورد ورق گالوانیزه ذوزنقه صحبت شد تا هم به ماهیت این محصول پی ببرید و هم بدانید که این محصول دارای چه مزایا و ویژگی هایی است.

اما قیمت این محصول چقدر است و از کجا می توان قیمت آن را استعلام نمود. برای دریافت قیمت این محصول می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. در این راستا می توانید سوالات و ابهامات خود را نیز با این کارشناسان در میان بگذارید و در صورت تمایل برای خرید، سفارش خود را نیز ثبت و خریدتان را نهایی نمایید.