ویژگی لوله استیل دکوراتیو چیست؟


لوله استیل طلایی

لوله های ضد زنگ زینتی تخصص سایت کلیدآهن در محصولات لوله ای ضد زنگ است.  ما در این مقاله از ویژگی لوله استیل دکوراتیو چیست؟ در اختصاص مواردی همچون تولیدی لوله استیل، لوله استیل طلایی، لوله طرح استیل، در این مطلب توضیح می دهیم.

تولیدی لوله استیل

لوله استنلس استیل تزئینی لوله جوشی استیل  ضد زنگ نیز نامیده می شود.  فرآیند تولید لوله های جوش داده شده ساده است، دارای راندمان تولید بالا، مشخصات متنوع است و نیاز به سرمایه گذاری کمتری در تجهیزات دارد، اما استحکام جامع کمتر از لوله های استیل بدون درز است.

با توسعه سریع تولید نورد نواری با کیفیت بالا و پیشرفت فناوری بازرسی جوش، کیفیت جوش ها به طور مداوم در حال بهبود است و انواع و مشخصات لوله های استیل  جوش داده شده نیز در حال افزایش است. شما می توانید درباره سایت کلید آهن جست وجو فرمایید. وبعد از اعتماد از سایت ما خریداری کنید.

لوله استیل تزئینی از مقاله ویژگی لوله استیل دکوراتیو چیست؟ می توان برای ساخت نرده های محافظ سایت، بالکن های شیشه ای، حفاظ ها، بزرگراه ها، راه آهن، مترو، فرودگاه ها، املاک، پل ها و غیره استفاده کرد. مقاومت در برابر خوردگی خوبی دارد و می تواند برای مدت طولانی در فضای باز بدون خاصیت خاصی استفاده شود.

لوله استیل طلایی

شرکت‌های یک تولیدکننده، تامین‌کننده و صادرکننده لوله‌های طلای استیل ضد زنگ در سایت کلید آهن است.  طیف کیفی لوله‌های طلای استیل ضد زنگ ما منحصراً برای چندین کاربرد لوله‌کشی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، صنایع شیمیایی، سیستم‌های خط لوله گاز پزشکی و لوله‌کشی طراحی شده است.  لوله‌های طلا از جنس استنلس استیل که با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت مهندسی شده‌اند.  لوله های طلای استیل ضد زنگ در شرکت ها با جدیدترین فناوری تولید می شوند تا بادوام تر، محکم تر و مقرون به صرفه تر شوند.

مشخصات لوله استیل طلایی

  •  استاندارد لوله‌های طلای استیل ضد زنگ: astm، asme، aisi، din، en
  •  لوله‌های طلا از جنس استنلس استیل: ss 304
  •  ضخامت لوله های طلای استیل ضد زنگ: 0.5-5.5 میلی متر
  •  طول لوله های طلای استیل ضد زنگ: 8 تا 10 فوت
  •  نوع لوله های طلای استیل ضد زنگ: بدون درز، جوش داده شده،
  •  روکش لوله های طلا از جنس استنلس استیل: روکش سطح

لوله طرح استیل

ورق سازه ای استیل متشکل از بخش های استیل راه راه است که به یکدیگر پیچ می شوند تا شکل مورد نیاز را تشکیل دهند.  مقاطع راه راه معمولاً به عنوان صفحات شناخته می شوند و دارای پروفیل راه راه استاندارد ۶  در ۲ اینچ هستند که عمود بر طول  شکل می گیرند.

سازه‌های صفحه سازه‌ای مشخص می‌شوند، که اندازه لوله مورد نیاز بیشتر از اندازه قابل حمل به محل کار باشد، یا جایی که پوشش زمین آنقدر زیاد است که ضخامت دیواره‌ای که توسط لوله‌های تولید شده در فروشگاه ارائه می‌شود، الزامات طراحی را برآورده نمی‌کند.

صفحات استاندارد در سه طول و چندین عرض مختلف ساخته می شوند.  این صفحات در ضخامت های 0.222 اینچ تا 0.380 اینچ موجود می باشند.  صفحات منحنی به شعاع های مختلف مبله شده اند و به وضوح توسط سازنده برای مونتاژ میدانی شناسایی می شوند.  سازنده نقشه‌های مونتاژ را برای کمک به نصب‌کننده ارائه می‌کند.

لوله استیل با قطر کم

لوله استیل با قطر کم

لوله استیل بدون درز با قطر بیرونی کوچک را می توان لوله استیل بدون درز با قطر کوچک نامید. لوله استیل بدون درز با قطر کوچک را نیز می توان به دو دسته تقسیم کرد: لوله استیل بدون درز با قطر کوچک و لوله استیل بدون درز با درز مستقیم (همچنین جوشکاری نامیده می شود).

در قطر بیرونی، لوله استیل 89 میلی متر یا کمتر، 4 میلی متر یا بیشتر، در مجموع می تواند به عنوان لوله استیل بدون درز با قطر کوچک نامیده شود. لوله استیل بدون درز سرد با قطر کوچک، استیل دایره‌ای، مربعی، مستطیل شکل با بخش توخالی و بدون درز در حاشیه است. با سوراخ کردن یک شمش استیل یا یک لوله جامد، و سپس نورد گرم، نورد سرد یا سرد کشیده می شود. شما می توانید پس از انتخاب خود از سایت کلید آهن در مقاله ویژگی لوله استیل دکوراتیو چیست؟ با قیمت به صرفه خریداری کنید.

لوله استیل بدون درز دارای بخش توخالی است و به عنوان لوله برای انتقال سیال استفاده می شود. در مقایسه با استیل جامد مانند استیل گرد، لوله استیل زمانی سبک است که دارای مقاومت خمشی و پیچشی یکسانی باشد و یک استیل مقرون به صرفه است که به طور گسترده در ساخت سازه ها، و قطعات مکانیکی مانند روغن استفاده می شود. لوله های مته، محورهای محرک خودرو، قاب دوچرخه، و داربست های استیل مورد استفاده در ساخت و ساز.

نتیجه گیری

در این مقاله  ما از مواردی مثل؛ ویژگی لوله استیل دکوراتیو چیست؟، تولیدی لوله استیل، لوله استیل طلایی، لوله طرح استیل، لوله استیل با قطر کم از سایت کلیدآهن برای شما گفتیم. شما میتوانید بر اساس اطلاعات کافی با سایت ما تماس بگیرید.

منبع:www.steelpipesfactory.com