برش میلگرد استیل


میلگردهای تقویت کننده به میلگرد نیز معروف هستند و در ساخت و ساز و بنایی جزء اصلی هستند. میلگرد استیل مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به دوام و مفید بودن برای حمایت از بتن با ایجاد ساختاری محکم اشاره کرد.

بیشتر سایت های ساختمانی از مقدار زیادی میلگرد به عنوان تقویت کننده بتن استفاده می کنند. میلگرد در طول های استاندارد به محل تحویل داده می شود که باید به اندازه آن بریده و خم شود. طیف گسترده ای از ابزارها معمولاً برای این کار استفاده می شوند، برخی از آنها خطرناک تر و کمتر از دیگران توصیه می شوند. در اینجا تعدادی از پرکاربردترین آنها آورده شده است.در مقاله برش میلگرد استیل از مواردی مثل آسیاب میلگرد، برش سرد میلگرد و قیچی خم برش میلگرد از سایت کلیدآهن برای شما توضیح می دهیم.

چگونه میلگرد را با آسیاب زاویه ای برش دهیم؟

  • از یک دیسک ساینده برش فلز استفاده کنید.
  • موقعیت برش را علامت بزنید
  • چرخ زاویه ای خود را روی حداکثر دور در دقیقه (سرعت) موجود تنظیم کنید.
  • آسیاب را روشن کنید و به آرامی در میلگرد بالای خط برش فرو بروید.
  • فشار زیادی وارد نکنید اجازه دهید دیسک ساینده برش را انجام دهد.

برش سرد میلگرد

تیغه با سرعت 2000 دور در دقیقه می چرخد ​​و فلز را به جای ذوب شدن برش می دهد. هنگامی که از تیغه ای استفاده می کنید که برش های سرد ایجاد می کند، مواد بلافاصله پس از برش در هنگام لمس خنک می ماند. به علاوه، تیغه های برش سرد انتهای فلز را از طریق تولید گرما تغییر شکل نمی دهند.شما می توانید از این تیغه از سایت کلید آهن در مقاله برش میلگرد استیل خریداری کنید و کا راحتی داشته باشید.

به طور سنتی، ما از برش‌های پیچ، اره‌های آهنی، اره‌های خردکننده با چرخ‌های ساینده، مشعل‌ها، آسیاب‌های زاویه‌ای و حتی اره‌های مدور استفاده می‌کنیم. هر یک از این گزینه ها می توانند کار را انجام دهند، اما هنگام انتخاب بهترین گزینه، ما باید چند نکته را در نظر بگیریم. ابزار چقدر عضله نیاز دارد؟ آیا تولید جرقه خطر آتش سوزی دارد؟ یک ابزار خاص چقدر زباله تولید می کند؟ چقدر سر و صدا آیا هر یک از این روش ها مطمئن ترین انتخاب هستند؟ مطمئنا، همه این روش ها کار می کنند، اما آیا راه بهتری وجود دارد؟

محصولات bn برش لبه اره ادعا می کند، با تاکید، بله، گزینه بهتری وجود دارد. و راه حل آنها حتی جایزه نوآوری بتن جهان را در سال 2011 برای حمایت از این ادعا به دست آورده است. ظاهراً این اره با سطحی همسطح بریده و فرزهایی در انتهای میلگرد باقی نمی گذارد. به علاوه، از آنجایی که این اره از یک تیغه برش سرد استفاده می کند، نباید نگران سوختن خود روی میلگرد تازه برش باشید.

بر روی کاغذ، اره لبه برش محصولات bn به نظر می رسد که ممکن است بهترین برش میلگرد برای این کار باشد. اما ادعاهای سازنده و عملکرد دنیای واقعی گاهی اوقات می تواند به شدت متفاوت باشد. همانطور که اتفاق می‌افتد، من مشغول انجام کاری هستم که نیاز به برش میلگرد زیادی دارد. در ادامه مطلب از سایت کلید آهن با مقاله برش میلگرد استیل ما را همراهی کنید.

قیچی خم میلگرد

خمش و برش میلگرد (میله های تقویت کننده بتن فولادی) اغلب هنگام ساخت آرماتورهای سازه ای برای کارهای بتنی ضروری است. کار با موادی که معمولاً در محوطه سازی، هنر و سایر پروژه هایی که فلزی که نسبتاً آسان خم می شود مورد نیاز است، آسان است. میلگرد معمولی بر اساس قطر آن با افزایش 1/8 اینچ فروخته می شود (به این معنی که میلگرد شماره 4 به قطر 1/2 اینچ است). میلگرد تا شماره 4 را اغلب می توان با دست خم و برش داد. میلگرد با قطر بزرگتر معمولاً خارج از بتن کاری تجاری یا صنعتی استفاده نمی شود و معمولاً به تجهیزات تخصصی مانند قیچی و خم کن هیدرولیک نیاز دارد.

راه اندازی یک فضای کاری میلگرد در میله های بسیار بلند (معمولاً 8 تا 20 فوت و تا 40 فوت طول) تولید می شود. به دلیل طول، تمایل به پوشیده شدن با مقیاس آسیاب یا زنگ زدگی، و وزن کلی میلگرد معمولاً در یک منطقه باز بزرگ و با موانع کم به بهترین شکل کار می شود. برش میلگرد اغلب جرقه های بسیار داغ ایجاد می کند، بنابراین مطمئن شوید که منطقه از مواد قابل اشتعال پاک باشد. زنگ زدگی و جرقه های ناشی از میلگرد می تواند لباس ها را خراب کند، بنابراین لباس های محکم و قدیمی بپوشید.

با دقت اندازه گیری کنید با در نظر گرفتن طول کلی، هرگونه همپوشانی (جایی که ممکن است آن را به قطعه دیگری ببندید)، و به خصوص منحنی ها می تواند کمی مشکل باشد. ممکن است متوجه شوید که چند بار اول که یک تکه میلگرد را خم می‌کنید و می‌برید، کوتاه‌تر یا بلندتر از چیزی است که در نظر داشتید. این اغلب به دلیل عدم در نظر گرفتن طول میلگرد از طریق منحنی است. ممکن است مشکل باشد، اما شما از آن استفاده خواهید کرد. علامت گذاری میلگرد با مداد رنگی مومی (اگر مایل به علامت گذاری ضد آب هستید) یا گچ (اغلب در پروژه های هنری که می خواهید علامت ها پاک شوند بسیار مفید است) بسیار آسان است.بعد از جست وجو و اطلاعات کافی از سایت کلید آهن در مقاله برش میلگرد استیل انتخاب خود را بکنید.

خلاصه

برش های میلگرد برقی دستی اینها شبیه به برش هیدرولیک من هستند. تفاوت این است که برای پر کردن هیدرولیک نیازی به پمپاژ انسان ندارد. آنها هم به صورت پریز دیواری و هم به صورت باتری عرضه می شوند. هیچ جنبه منفی واقعی برای اینها به جز هزینه وجود ندارد. در این مقاله از برش میلگرد استیل درباره موضوعاتی مانند

میلگرد آسیاب، برش سرد میلگرد و قیچی خم میلگرد از سایت کلیدآهن برای شما گفتیم.