فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

خرید میلگرد استیل 316خرید میلگرد استیل 316 در تهران

خرید میلگرد استیل 316: Stainless 316 یک گرید استاندارد فولاد ضد زنگ آستنیتی حاوی مولیبدن است. این نوع یکی از بهترین مدل میلگرد استنلس استیل می باشد. آستنیتی، غیر مغناطیسی و از نظر حرارتی غیر قابل سخت شدن است. عنصر آلیاژی مولیبدن به نوع 316 مقاومت در برابر خوردگی بیشتری نسبت به فولاد و آهن یا حتی فولاد ضد زنگ نوع 304 می دهد.

میلگرد فولادی ضد زنگ یا فولاد 1.4401 برای افزایش ایمنی ساختمان و افزایش عمر سازه تولید می شود. عمر مفید میلگرد فولادی ضد زنگ 75 سال در مقایسه با 20 سال برای فولاد کربنی پیش بینی شده است. در ادامه از این مطلب از فروشگاه اینترنتی کلیدآهن شما را با خرید اینترنتی میلگرد استیل 316، وزن میلگرد استیل و قیمت میلگرد استیل گرید 316 اشنا می کنیم.

جدول وزن میلگرد استیل 316

ویژگی های خرید میلگرد استیل 316 چیست؟

میلگرد استنلس استیل 316 در برابر خوردگی حفره ای و شکافی در محیط های شیمیایی، نمکی و اسیدی مقاوم است. در نتیجه این ویژگی ها در برابر محیط های دریایی مقاوم تر است. دارای ویژگی های جوشکاری و شکل دهی عالی است. ساختار آستنیتی این فولاد به آن چقرمگی عالی می دهد. Stainless 316 دارای استحکام کششی 80000psi و ازدیاد طول 50 درصد است. فولاد ضد زنگ نوع 316 در اندازه ها و اشکال مختلف از جمله میله، زاویه، گرد، صفحه، کانال و تیرها موجود است. این نوع فولاد زنگ نزن به طور گسترده در مواردی که فلز در معرض اثرات خورنده شدید است؛ مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای میلگرد استیل 316 شامل موارد زیر است:

  • صنایع نساجی
  • داروسازی
  • صنایع شیمیایی
  • صنایع هسته ای
  • هوافضا
  •  هوانوردی

خرید میلگرد استیل 316

مزایای خرید میلگرد استیل 316 (Stainless Type 316)

نگهداری طولانی مدت

سازه های ساخته شده با میلگرد فولادی ضد زنگ به دلیل مقاومت طولانی مدت در برابر خوردگی، در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند یا اصلاً نیازی به نگهداری ندارند.

ضد زلزله بودن

میلگرد فولادی ضد زنگ نه تنها ویژگی های مکانیکی و دوام برتر را ارائه می دهد، بلکه شرایط ایمنی اساسی را برای موادی که در آن خواص ضد زلزله مورد نیاز است، ارائه می دهد.

مقاومت در برابر خوردگی در بتن

میلگرد فولادی ضد زنگ مقاومت قابل توجهی نسبت به pH های مختلف در بتن نشان می دهد.

استفاده با فولاد ضد زنگ و فولاد ملایم

میلگرد فولادی ضد زنگ را می توان با فولاد نرم به سادگی با اتصال یا جوشکاری استفاده کرد.

پایداری در دماهای پایین و بالا

میلگرد فولادی ضد زنگ با دمای پایین که یک فولاد ضد زنگ آستنیتی است، می تواند با موفقیت در محیط های یخبندان و سرد که باعث ترک خوردن و شکافتن فولاد زیرین می شود، استفاده شود. میلگرد فولادی ضد زنگ با دمای بالا که یک فولاد ضد زنگ آستنیتی است، مقاومت بالایی در برابر حرارت در دماهای بالا دارد.

خواص مغناطیسی؛ بهترین مزیت فولاد 1.4401

نفوذپذیری مغناطیسی کم میلگرد فولادی ضد زنگ آن را برای استفاده در پروژه هایی که می تواند تحت تأثیر اختلالات میدان های الکترومغناطیسی ایجاد شده از منابعی غیر از منابعی که مستقیماً مورد نیاز پروژه است، مناسب باشد. اینها شامل بیمارستان ها، ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی، بانک ها و اسکله های زیردریایی می شود.

خرید و قیمت میلگرد استیل 316

از میلگرد استیل ضد زنگ 316 (Stainless Type 316) به خاطر داشتن قابلیت بازیافت، مقاومت در برابر خوردگی و در برابر خوردگی مواد شیمیایی دارای کاربرد گسترده ای در بیشتر صنایع است. پس افرادی که قصد خرید میلگرد استیل ضد زنگ را دارند؛ می توانند این نوع را انتخاب کنند. شما برای اطلاع از قیمت میلگرد استیل 316 یا فولاد 1.4401 و خرید میلگرد استیل 316 می توانید به وبسایت کلیدآهن مراجعه کنید.

سوالات متداول

مهم ترین مزیت خرید میلگرد استیل 316 چیست؟

نگهداری طولانی مدت

مهم ترین کاربرد میلگرد استیل 316 چیست؟

صنایع شیمیایی و هسته ای

منبع:tellsteel.com