فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

 

فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۱۶ ابزاری هستند، که دارای شکل دایره ای می باشند. که کاربرد آنها در صنعت جهت انسداد لوله ها به یکدیگر، و همچنین اتصال قطعات  و…. مورد استفاده قرار می گیرند.  فلنج ها غالبا به شکل جفتی توسط پیچ و مهره ها سبب اتصال دو قطعه می شوند. از سایت کلیدآهن به انواع و مزایا و کاربرد  این اتصالات جهت فشارهای کمتر و بیشتر خیلی مناسب می باشند. قیمت فلنج اسلیپون استیل از استیل و یا از چدن می باشد.

فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۱۶

مزیت های فلنج فولاد دارای قابلیت تفکیک است. و به همین سبب در مقایسه با جوشکاری از هزینه کمتری برخوردار می باشد. فلنج لپ جوینت، اسلیپون، گلودار، ساکت جوشی، ته کوب و کور از اصلی ترین انواع فلنج می باشند.

فلنج استیل چیست و چه کاربردی دارد؟ 

از پرکاربردترین اتصالات فلنج های استیل که  در کارخانه های لوله کشی و تاسیسات ساختمانی مورد استفاده واقع هستند.

فلنج های استیل به علت تفکیک آسان از خطوط لوله ها و همچنین تجهیزات خیلی کاربردی بوده، و از نوع فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۱۶ که بیشترین استفاده برخوردارند.

روش های متنوعی جهت متصل کردن دو لوله و اقلام آن به هم قرار دارد. مثل جوشکاری، ولی طریقه دیگری همانند اتصالات فلنج قرار دارد.

همانگونه که در بالا گفتیم؛ فلنج ها توسط پیچ و مهره بهم اتصال می یابند. و به همین سبب به آسانی قطع و وصل می شوند.

اقسام فلنج استیل جهت فشارهای زیاد و کم مفید می باشند. که در آنها آب بندی بوسیله gasket که در میان آنها قرار می گیرد، انجام خواهد شد.

فلنج استیل از انواع فلنجی است. که استیل ضد زنگ تولید می شوند.

فلنج های فولادی یا فلنج استیل زنگ نزن همچنین با استاندارد ها و گریدهای فشاری متنوع در بازار عرضه می شوند.

مزایای اتصال همراه با فلنج استیل

یکی از ویژگی های مهم در اتصالات فلنجی که قابل تفکیک قطع و وصل کردن آن می باشد. که مورد تایید صنایع متنوع ایجاد شده است.

در ادامه از سایت کلید آهن با ویژگی این مدل اتصال بیشتر آشنا خواهیم شد.  فلنج های فولادی که اتصال شیرآلات و لوله ها و…به یکدیگر می شوند.  فلنج استیل از مهم ترین ویژگی آن مقاوم در برابر آنها و فولاد ضد زنگ می باشد.  فلنج های تولید شده از استیل زنگ نزن بوسیله تشکیل دهنده ها درون کشور تشکیل و یا بوسیله واردکنندگان این جانب داخل می شوند. این مدل فلنج ها دارای مقاومت بالا و به صورت معمول جهت فشار بسیار و همچنین شرایط های دمایی پایین و بالا مورد استفاده قرار می گیرد.  در اتصال فلنج جهت آب بندی استفاده شده، از واشر gasket می باشد.   کد ANSI این گروه با تحمل بیشترین فشار را دارند. و گرید فشاری آنها ۷۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۲۰۰۰ می باشد.

به شکل استاندارد فلنج های فولادی به گرید های ۲۵۰۰، ۳۰۰، ۱۵۰، ۱۵۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰، ۹۰۰تقسیم بندی خواهند شد.

انواع فلنج استیل

  • فلنج گلودار Weld Neck Flange

این نوع فلنج که دارای یک گردن مخروطی شکل می باشد.

روش تشخیص فلنج گلودار، فقط از شکل مخروطی آن معلوم می شود.

فلنج گلودار مثل برخی فلنج ها برای  متصل کردن شیرآلات، تغییر قطر لوله ها و همچنین اتصال لوله ها کاربرد خواهند داشت.

از مهم ترین مزیت فلنج ها قطع و وصل شدن به راحتی است. و احتیاجی به برش کردن لوله ها نمی باشد.

برای آب بندی از نوعی فلنج gasket مورد استفاده قرار می گیرد.

Gasket مورد استفاده در میان فلنج ها قادرند از جنس های متریال نرم، فیبر، الاستومریک و همچنین فلزی یا غیرفلزی متریال است.

در این نوع فلنج ها وجود گردن مخروطی سبب می شود. تا این مدل مقاومت بیشتری در مقابل تنش ها، بارهای برشی و فشاری خواهد داشت.

این مدل طراحی سبب شده تا دیسک فلنج از مکان جوشکاری بعید باشد. و تنش ها و گرمایش های ناشی از جوشکاری بر این فلنج موثر نیستند. از دیگر مزیت های این فلنج می توان به بستن آب آنها پی برد. به علت استفاده از گسکت و همچنین واشر بستن آب این مدل فلنج ها در دماهای صفر درجه انتقال جریانات آسیب پذیر یا قابل سوختن استفاده می شود.

فلنج های گلودار از جنس های گوناگون و همینطور متریال ها تولید می شود. در گزینش جنس فلنج های گلودار، یکی بودن جنس و متریالی که از آن تولید شده اند. فلنج های گلودار از جنس استنلس استیل ۳۰۴، و همینطور فلنج گلودار استنلس استیل ۳۱۶، فلنج گلودار ST ۳۷ و همچنین فلنج گلودار A105 از فلنج های گلودار پرکاربرد هستند.  همینطور ممکن است با نگاهی به احتیاج مشتری متریال های دیگری مانند آلومینیوم و تیتانیوم نیز در تشکیل فلنج های گلودار مورد استفاده قرار می گیرند‌.

خلاصه

در این بخش از فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۱۶ به انواع و مزایای گوناگون این محصول برای شما صحبت کردیم. این مدل خرید فلنج اسلیپون استیل در صنایع تاسیساتی و لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم جزء مشتریان این نوع فلنج هستید. می توانید از سایت کلیدآهن مراجعه کنید تا یک خرید قابل اطمینان داشته باشید.

منبع : buyfittingsonline.com