فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۰۴

فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۰۴ انواع و اقسام فلنج استیل از مهم ترین و پرکاربردترین اتصالات و همچنین تجهیزات که استفاده آن در صنایع متنوع نظیر لوله کشی و تاسیسات ساختمانی می باشد. فلنج استیل به سبب آسانی در تفکیک از دیگر تجهیزات و خطوط لوله، محبوبیت و کارآمد بسیاری در بازار داشته است. در این مقاله از سایت کلیدآهن سعی داریم که بطور مختصر

ویژگی های اتصال توسط فلنج استیل

اتصالات اقسام فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۰۴ که با دارا بودن مزیت و ویژگی هایی می باشند. که جهت گزینش فلنج ها در صنایع متنوع لازم است تا بیشتر با آنها آشنا شویم. در ادامه از سایت کلید آهن به سایر ویژگی های فلنج استیل اشاره خواهیم کرد. قبل از آن لازم به ذکر است، که از مهمترین ویژگی اتصال بوسیله فلنج، قابلیت تفکیک بودن آن است. در زیر به دیگر ویژگی هایی در خصوص فلنج استیل می پردازیم.

  • خصوصیات زنگ نزن و مقاوم در برابر خورندگی از ویژگی های واقعی فلنج استیل می باشد.
  • در متصل شدن توسط فلنج جهت بستن آب میان سطوح و مسیر جلوگیری از نشتی جریان از واشر گسکت مورد استفاده قرار می گیرد.
  • فلنج های تولید شده از آلیاژهای فولاد زنگ نزن را فلنج استیل خوانده می شود. که به وسیله ساخته کنندگان درونی تولید یا با مدل های متفاوت وارد می شود.
  • انواع مختلف فلنج در مقابل تغییر شکل مقاومت بالا و بطور معمول جهت فشار بالا

انواع فلنج اسلیپون استنلس استیل  ۳۰۴

در یک طبقه بندی اولیه بر حسب مدل سطح فلنج استیل را به شرایط کلی زیر تقسیم کرد؛

  • فلنج با سطح معمولی (Flat Face)
  • فلنج با سطح عالی (Raised Face)

در یک طبقه بندی دیگر از سایت کلید آهن فلنج استیل انواع گوناگونی دارند. که در ادامه شماری از پرمصرف ترین آن ها را نام برده و توضیح می دهیم.

فلنج استیل اسلیپون 

فلنج استیل اسلیپون توسط جوشکاری به لوله اتصال می یابد. برای متصل نمودن فلنج اسلیپون و لوله، اول لوله در داخل فلنج انجام می گیرد. و بعد درون و بیرون به طریقه Fillet جوشکاری می شود. تا آب بندی خوبی  نیز خواهد داشت. فلنج استیل اسلیپون اکثر برای اتصال زوایا به جهت لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 در متصل کردن این مدل فلنج، لوله به روشی درون فلنج قرار می گیرد. با فاصله ۲ الی ۳ میلی متر میان فلنج و لوله می باشد. و بعد درون و بیرون آن عملیات جوشکاری صورت می گیرد. جهت لوله کشی ساده این مدل فلنج بیشترین کاربرد را دارد.

مزایای این فلنج نظیر نصب آسان و موجود بودن آن جهت کلیه فشارهای کارایی اشاره نمود.

اسلیپون استیل ۳۰۴

فلنج استیل کور

فلنج استیل کور مانند یک دیسک می باشد، که برای انسداد راه عبور جریانات در آخر مسیر خطوط لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین سبب فلنج کور برعکس برخی فلنج ها، مقطعی جهت عبور مایعات وجود ندارد. از آن مکانی که انسداد کردن لوله، شیرآلات و همچنین منبع های زیر فشار وظیفه اصلی این مدل فلنج می گردد. فلنج کور از فلنج های پرتنش است. و مقاومت بیشتری را دارا هستند. و جهت شرایط دما و فشار بسیار از این فلنج ها استفاده خواهد شد.

فلنج استیل ساکت ولد

برای اتصال  لوله و فلنج، بعد از قرار گیری لوله در درون فلنج ساکت ولد، از خارج جوشکاری فلیت صورت می گیرد. در فشارهای زیاد از این مدل فلنج استفاده بسیاری می شود. ویژگی ویژه این مدل فلنج، مقاوم بالای آنها است. که ۵۰ درصد نسبت به فلنج استیل اسلیپون بیشتر است. با این وجود نیروی اصطکاک این دو فلنج مساوی می باشد.

فلنج استیل دنده ای

فلنج استیل رزوه ای که با اسم فلنج دنده ای خوانده می شود. با دارا بودن رزوه های در داخل خود می باشد. و به شکل پیچی به لوله متصل کنید. فلنج های دنده ای اکثر در ابعاد کوچک استفاده می شوند.

فلنج استیل اریفیس 

فلنج اریفیس یکی از اقسام فلنج ها است که خیلی پرکاربرد است و با دارا بودن محاسبات عالی می باشد. در سیستم اندازه گیری ترتیب سیال مایعات از فلنج استیل اریفیس بیشترین استفاده دارد. بعضی از ویژگی های این فلنج در ادامه سایت کلید آهن آورده است:

  • فلنج استیل اریفیس در گریدهای فشاری ۲۵۰۰ الی ۳۰۰ که دارای جنس کربن استیل ساخته می شود.
  • دارای مقاومت بسیار در مقابل فشار، ارتعاشات و دما می باشد.
  • این فلنج یکی از بهترین فلنج های استیل در اندازه گیری محاسباتی می باشد.

فلنج اسلیپون

سخن نهایی

در این مقاله از قیمت فلنج اسلیپون استنلس استیل ۳۰۴ به انواع و ویژگی این محصول اشاره کردیم. این فلنج دارای انواع گوناگونی است که ما به تک تک آنها صحبت کردیم. و از ویژگی این محصول مقاومت آن در برابر زنگ زدگی است که محبوبیت آن را بین مشتریان بیشتر کرده است. شما جهت اطلاعات بیشتر از این محصول به فروشگاه کلیدآهن تماس بگیرید.

منبع :  buyfittingsonline.com