فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

لوله درز مستقیم تست آب چیست؟

لوله درز مستقیم تست آب از انواع لوله‌های درزدار  مانند لوله درز مستقیم صنعتی محسوب می‌شود که برای انتقال سیالات در صنایع مختلف کاربر دارد. در تولید این لوله نخست ورق‌ها و فولاد گالوانیزه در سایز و ضخامت مورد نظر برش داده می‌شوند. سپس، ورق‌های برش داده شده به کمک غلتک‌ خمیده می‌شوند تا دو لبه ورق با یکدیگر نزدیک شوند تا فرآیند جوشکاری لب‌ها انجام شود.

لوله درزدار تست آب از جمله پرکاربردترین و متداول ترین لوله ها در صنایع گوناگون است که با PH خنثی با هدف انتقال مایعات و آب تولید می شوند. شما می توانید انواع آن را در ضخامت های گوناگون از سایز 2 میلی متر تا هر نوع ضخامتی در بازار پیدا کنید. این محصول در انواع گوناگون لوله درزدار مستقیم تست آب و لوله اسپیرال تست آب تقسیم می شوند. در ادامه از این مطلب از فروشگاه اینترنتی کلیدآهن شما را با قیمت لوله سیاه پلاستیکی آب و خرید اینترنتی آن آشنا می کنیم.

مشخصات لوله درز مستقیم تست آب

مشخصات توضیحات
استانداردها DIN2440، DIN2394، BS1387، API5L و گواهینامه استاندارد کیفی ملی ایران به شماره ISIRI3574
ضخامت 2 تا 10 میلی‌متر
سایز 1 تا 14 اینچ
وزن مقدار وزن وابسته به ضخامت و سایز است.
مقاومت کششی 320 تا 460 نیوتن بر میلی‌مترمربع
استحکام تسلیم 195 نیوتن بر میلی‌مترمربع
درصد افزایش طول 2 درصد

لوله درزدار تست آب

کاربرد لوله تست آب

 1. لوله کشی آب در ساختمان
 2. موتورخانه و شوفاژ
 3. مصارف صنعتی
 4. خطوط انتقال

نحوه تولید لوله درز مستقیم تست آب

برای تولید این محصول شیوه های گوناگونی وجود دارد؛ از جمله این شیوه ها می توان به جوشکاری پرتو لیزر، تولید لوله های بدون درز و تولید لوله درز مارپیچ اشاره کرد. ابتدا رول ورق سیاه یا کویل باز شده را از بین غلتک های نورد عبور می دهند. سپس سه عدد غلتک ابتدایی، میانی و انتهایی را عبور می دهند. محورهای غلطک نورد می تواند به صورت افقی، عمودی یا پیچشی باشد.

در ادامه تولید لوله درز مستقیم تست آب؛ بعد از انجام شدن نورد ورق سیاه و رسیدن ورق به ضخامت دلخواه؛ باید لوله ساخته شود. برای این هدف لبه های از بیرون به هم متصل می شود و توسط دستگاه های پرس از داخل لوله، شکل دایره آن کامل می گردد. سپس دو لبه ی ورق به وسیله دستگاه جوش مستقیم به هم متصل می شود و محصول نهایی تولید می گردد.

لوله درز مسقیم تست آب

انواع تست لوله آب رایج در بازار

 1. تست سنجش سختی؛
 2. تست سنجش فشار؛
 3. تست سنجش کشش؛
 4. تست سنجش ضربه؛
 5. تست سنجش تخت پذیری؛
 6. تست سنجش انبساط؛
 7. تست سنجش خمش؛
 8. تست سنجش متالوگرافی.

انواع لوله کشی لوله درزدار تست آب

در حال حاضر لوله کشی لوله گالوانیزه تست آب با در نظر گرفتن محل قرارگیری لوله به دو صورت لوله کشی توکار و روکار صورت می گیرد. در لوله کشی توکار با توجه به نقشه، لوله تست آب در مکانی مشخص زیر خاک دفن می شود. در لوله کشی روکار، لوله ها بدون تخریب دیوارها در فاصله دقیق و مشخصی قرار می گیرند. از جمله مزایای این نوع لوله کشی لوله درز مستقیم تست آب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی سریع تر به سیم لوله کشی؛
 • عدم خراب شدن دیوارها و کف؛
 • آسان بودن در جایگزینی پکیج دیواری با آبگرمکن؛
 • عدم افت فشار آب.

کارخانه‌های تولید لوله درزدار تست آب

 • مجموعه صنعتی لوله سپنتا؛
 • کارخانجات گروه صنعتی تولید کننده لوله درپاد تبریز.

قیمت لوله تست آب

به روزترین قیمت و خرید اینترنتی لوله درز مستقیم تست آب

به طور کلی قیمت لوله تست آب از عوامل گوناگونی تاثیر می پذیرد. به عنوان نمونه هر چه ورق استفاده شده در ساخت لوله تست آب سنگین تر باشد؛ به این منظور ایت که ماده اولیه بیشتری در آن استفاده شده است. از طرفی دیگر ضخامت آن نیز بیشتر می شود که موجب افزایش قیمت لوله درز مستقیم می شود.

در بعضی از موارد دیگر برای تولید آن از انرژی و دقت زیادی استفاده می شود. تمامی این عوامل از جمله مواردی است که موجب افزایش قیمت لوله درز مستقیم تست آب می شود. شما برای خرید اینترنتی لوله درزدار تست آب و اطلاع از قیمت لوله سیاه پلاستیکی آب به فروشگاه اینترنتی کلیدآهن مراجعه کنید.

سوالات متداول

آیا این نوع لوله ها را به صورت سفارشی در ابعاد خاص تولید میکنند؟

بله برای ابعاد خاص و کمیاب در صورت نیاز به حداقل یک ظرفیت معادل 23 تن ثبت سفارش انجام می‌شود.

آیا مجموعه کلید آهن، خدمات روکش هم ارائه می‌دهد؟

بله با توجه به نیاز مصرف کنندگان محترم خدمات روکش گالوانیزه سرد، روکش گالوانیزه گرم، روکش اپوکسی و… انجام می‌شود.

کاربرد اصلی لوله درز مستقیم تست آب چیست؟

کاربرد اصلی آن انتقال سیال هایی از قبیل آب است که به هیچ وجه حالت خورندگی ندارند.